جمعه, 01ام تیر

شما اینجا هستید: رویه نخست یادگارهای فرهنگی و طبیعی یادمان هشدار درخصوص تخریب برج آزادی

یادمان

هشدار درخصوص تخریب برج آزادی

عضو کمیسیون فرهنگی-اجتماعی شورا نسبت به تخریب برج آزادی و مشکلاتی که برای این سازه ایجاد شده هشدار داد و از دیگر اعضای شورا خواست نسبت به این موضوع پیگیری‌های لازم را انجام دهند.

nike flex contact boys shoes gray - Nike Air Force 1 Shadow Cashmere/Pale Coral - Pure Violet CI0919 - 700 | Release , khaki black purple jordans , LafarledeShops , Air Force 1 Lucky Charms White

به گزارش مهر، عبدالحسین مختاباد در جلسه علنی شورای شهر در روز سه شنبه با اشاره به برگزاری جشنواره موسیقی در برج آزادی گفت: این برج مشکلات اساسی دارد و متأسفانه در حال از بین رفتن است درحالی که یک نماد ملی است و باید از آن صیانت شود.

وی از ریاست شورا درخواست کرد: هیأتی برای پیگیری ترمیم و ساماندهی برج آزادی تعیین و اقدام لازم انجام شود.

احمد مسجد جامعی نیز در پاسخ به مختاباد گفت: مشکل برج آزادی اداره سه مدیریتی آن است ما به دنبال آن بودیم که این مشکلات در چارچوب میراث فرهنگی حل شود اما به دلیل مشکلات مدیریتی همچنان مساله اصلی که لوله آب شهریار است، باقی مانده است.

وی درخواست کرد: هیأتی از شورا این موضوع را پیگیری کند و هرچه زودتر مشکلات برج آزادی برطرف شود .

به گفته مسجد جامعی، اعتبارات لازم برای این موضوع در بودجه 93پیش بینی شده، همچنین همکاری بین شهرداری و وزارت ارشاد و میراث در حدمطلوبی است.

احمد دنیامالی نیز درخواست کرد: برای حل مشکل این برج بهره‌برداری از آن به شهرداری واگذار شود.

در این جلسه همچنین علی صابری مراسم سوگندنامه را اجرا کرد و به طور رسمی عضو شورای شهر تهران شد.

احمد دنیا مالی در این جلسه با انتقاد از عدم حضور فرماندار در جلسه سوگندنامه گفت: وزن شورا به اندازه‌ای است که شخص فرماندار در آن شرکت کند. هر چند ما به این موضوع که مصوبات شورا با این وزن و جایگاه به تأیید فرماندار باید برسد مشکل داریم اما چون قانون است به آن تمکین می‌کنیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه