جمعه, 01ام تیر

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها خبر سینماگران از مناطق زلزله‌زده آذربایجان شرقی بازدید کردند

خبر

سینماگران از مناطق زلزله‌زده آذربایجان شرقی بازدید کردند

پرویز پرستویی، کمال تبریزی، سیدرضا میرکریمی، مازیار میری و رویا تیموریان صبح دوشنبه با حضور در روستا‌های جیقه، ولیلو، چای‌کندی، باجاباج، چوپانلار از توابع شهرستان هریس، گونجیک از توابع اهر و میرزا‌علی‌کندی و چخماق بلاغ از توابع ورزقان ضمن همدردی با بازماندگان و آسیب‌دیدگان زلزله در جریان مشکلات آن‌ها قرار گرفتند.

shock drop air force 1 full uv reactive | Jordan 1 Retro High OG University Blue (PS) - 134 - AQ2664 - gray nike sneakers dual fusion

به گزارش خبرگزاری مهر، پس از این بازدید که بیش از 7 ساعت به طول انجامید سینماگران در جلسه‌ای با حضور مسئولان شرکت کردند.

در این جلسه کمال تبریزی از اعضای ستاد کمک‌رسانی سینماگران به زلزله‌زدگان آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه ما به نمایندگی از همه جامعه سینمای ایران در اینجا حضور داریم گفت: بسیاری از این عزیزان علاقه داشتند در این سفر ما را همراهی کنندکه متاسفانه میسر نشد.

وی ادامه داد: بنا داریم در سفر‌های آتی گروه‌های دیگری از سینماگران را برای ابراز همدردی با بازماندگان زلزله به منطقه اعزام کنیم.

این کارگردان همچنین از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز به خاطر همکاری‌های نزدیکی که با ستاد کمک‌رسانی سینماگران در این سفر دو روزه به عمل آورد قدردانی کرد.

سینماگران اعزامی به مناطق زلزله‌زده عصر روز گذشته (دوشنبه) به تهران بازگشتند. بنابر اعلام سیدرضا میرکریمی دیگر عضو این ستاد، پس از تشکیل جلسه و بررسی نیاز‌سنجی که در این بازدید به عمل آمد، اقدام سینماگران برای هزینه کمک‌های نقدی جمع‌آوری شده طی روز‌های آینده اعلام خواهد شد.

هنرمندان حاضر پس از انجام این بازدید بر لزوم ادامه کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان تاکید کردند

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه