سه شنبه, 01ام آبان

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها خبر برگزیدگان بخش‌های هنری ادبی نخستین جشنواره فرهنگ پهلوانی معرفی شدند

خبر

برگزیدگان بخش‌های هنری ادبی نخستین جشنواره فرهنگ پهلوانی معرفی شدند

به گزارش ایرانبوم به نقل از روابط عمومی بنیاد فردوسی، با حضور مدیران ارشد کشوری محمدحسین امید (رییس)، محمدرضا پیش‌بین (معاون فرهنگی دانشجویی)، ابوالفضل تجلی (مدیرکل تربیت بدنی)، محمودرضا دلاور (مدیرکل بین‌الملل) و داریوش لطیفی (رییس واحد استانی اردبیل) دانشگاه جامع علمی کاربردی، مجتبی جوهری (رییس فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای)، یاسر موحدفرد (دبیرکل بنیاد فردوسی و دبیر هنری جشنواره فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای)، محمدرضا ابراهیم‌آبادی (دبیرکل فدراسیون بین المللی کشتی باچوخه)، بهرام آقاخانی (مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل) و رویا کنعانی (دبیر اول شورای اسلامی شهر اردبیل) با برپایی نمایشگاه هنری از اثرهای برگزیده جشنواره فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای و رونمایی از تندیس پوریای ولی و جهان پهلوان غلامرضا تختی، برگزیدگان بخش‌های هنری ادبی نخستین جشنواره فرهنگی، هنری و ورزشی فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای معرفی شدند.

نخستین جشنواره فرهنگی، هنری و ورزشی پاسداشت فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای دانشگاه جامع علمی کاربردی در دو بخش ورزشی و ادبی هنری از ٢٣ تا ٢۶ تیرماه ۱٣٩٧ با حضور بیش از 250 نفر هنرمند، پژوهشگر و ورزشکار در دانشگاه محقق اردبیلی، مجتمع فرهنگی هنری فدک و زورخانه‌های علی ابن ابی‌طالب و پوریای ولی در شهر اردبیل به کوشش اداره کل تربیت بدنی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور، بنیاد فردوسی، اداره کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، هیات کشتی استان اردبیل و هیات پهلوانی و زورخانه‌ای استان اردبیل به میزبانی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اردبیل برگزار شد.

برگزیدگان بخش‌های هنری ادبی نخستین جشنواره فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای
الف- برگزیدگان بخش نقاشی: 1- سحر شکری 2- آرزو باباگلی 3- سیده بصیره شریعت‌پناهی
* شایسته تقدیر: نرگس صافی
ب- برگزیدگان بخش نگارگری: 1- طاهره قاسم‌بلند 2- شبنم قنادها
* شایسته تقدیر: فهیمه نیکویی‌فرد
پ- برگزیدگان بخش نقاشی خط: تقدیر از: مرتضی قاسم‌پور چالکیاسری
*شایسته تقدیر: جعفرعلی سروی همپا
ت- برگزیدگان بخش عکس: 1- فرنوش نیک نهاد 2- علی احمدی 3- سعید نکوپور
* تقدیر از: علیرضا اسدی * شایسته تقدیر: اکبر غاربی کلخوران
ث- برگزیدگان بخش فیلم: تقدیر از: محمد دلاور
* شایسته تقدیر: محمود کریمی بافقی
ج- برگزیدگان بخش پوستر و طراحی جلد: 1- محمد براتی (پوستر) 2- زهرا اطلس باف (طراحی جلد کتاب)
چ- برگزیدگان بخش تن‌پوش نگاری: تقدیر از: سمانه باقری وزنا
* شایسته تقدیر: فاطمه کیمنش
ح- برگزیده بخش گریم نمایش: تقدیر از: مهرنوش صحابی
خ- برگزیده بخش نرم افزار: تقدیر از: میلاد جعفری‌سیسی
د- برگزیدگان بخش خوشنویسی: 1- ستار ولی‌زاده 2- حمیدرضا ترابیان 3- سمیرا گلزاد
* شایسته تقدیر: رضوان حق‌دوست
ذ- برگزیدگان بخش صنایع دستی: تقدیر از: نفیسه علی‌آقا محمدی
* شایسته تقدیر: رضا یوسف خانی
ر- برگزیده بخش کلاژ: تقدیر از: مریم رضانیا
ز- برگزیدگان بخش دلنوشته: 1- سید علیرضا آل‌یاسین 2- ملیحه حاتمی‌زرگران 3- زیبا اسماعیل‌زاده
* شایسته تقدیر: حمیدرضا جلیلی
ژ- برگزیدگان بخش شعر: 1- معصومه کاظمی‌پور 2- حسینعلی موسی‌زاده 3- احمد اسلامی
س- برگزیدگان بخش متن ادبی:
1- ماندانا زندی (داستان کوتاه) 2- محمد نوروزی (نمایشنامه) 3- حجت تقدیسی (یادداشت پژوهشی)
* شایسته تقدیر: محمد سلگی (نمایشنامه نویسی)، رسول حق شناس (طومارخوانی نقالی)،
مهرنوش گودرزی (مقاله پژوهشی آیین‌های پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای) و
رضا رسولی (نگارش کتاب‌های داستانی زندگی سرداران شهید)
ش- برگزیده بخش نوآوری: شایسته تقدیر: علیرضا احمدی (ثبت اختراع میل وزن متغیر ورزش‌های زورخانه‌ای)

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه