سه شنبه, 04ام ارديبهشت

شما اینجا هستید: رویه نخست کتاب‌شناخت کتاب‌ کتاب‌های مرتضی کاخی درباره‌ی قصیده و رباعی در راه است

کتاب‌

کتاب‌های مرتضی کاخی درباره‌ی قصیده و رباعی در راه است

مرتضی کاخی از انتشار کتاب‌هایی درباره قصیده و رباعی فارسی از آغاز تا کنون در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

nike foamposite 2000 black women shoes heels - Blanco - 991 - DJ3180 - Nike Air Max 97 By You Zapatillas personalizables | IetpShops , New Balance 327 Moonbeam Leopard , cheap invisible air jordans , 4011496719 , Where To Buy

کاخی با اشاره به زیر چاپ بودن کتابی به قلم خود درباره‌ی رباعی به خبرنگار کتاب خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: کتاب «این کوزه‌گر دهر» درباره رباعی فارسی از ابتدا تا امروز است که در نشر سخن زیر چاپ است و قرار است به زودی منتشر شود.

او ادامه داد: کتاب دیگری زیر چاپ دارم با نام «نامه‌ی اهل خراسان» که درباره‌ی قصیده فارسی است؛ ولی قرار است عنوانش عوض شود و «پرنیان هفت رنگ» نام بگیرد. این کتاب به قصیده‌ی فارسی از ابتدا تا کنون می‌پردازد و همراه با شرح قصاید است که قرار است به زودی در نشر سخن منتشر شود.
کاخی همچنین به چاپ دوباره‌ی برخی از آثارش اشاره کرد و گفت: کتاب‌ «روشن‌تر از خاموشی» (برگزیده‌ی شعر معاصر فارسی از سال 1300 تا 1357) در نشر آگاه به چاپ دوازدهم رسیده است. همچنین کتاب «قدر مجموعه‌ی گل» (برگزیده‌ای از غزل فارسی از آغاز تا امروز همراه با شرح و توضیح) به چاپ هفتم و کتاب «شیوه نگارش» که چند سالی بود منتشر نشده بود، در نشر امیرکبیر تجدید چاپ شده و به چاپ ششم رسیده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه