یکشنبه, 27ام خرداد

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها ورزش تشریح برنامه کامل کی‌روش؛ اردوی تیم ملی فوتبال ایران در اتریش قطعی شد - انجام شش بازی تدارکاتی

ورزش

تشریح برنامه کامل کی‌روش؛ اردوی تیم ملی فوتبال ایران در اتریش قطعی شد - انجام شش بازی تدارکاتی

تیم ملی فوتبال ایران پیش از حضور در مسابقات جام جهانی برزیل، علاوه بر برپایی یک اردوی آماده سازی در آفریقا، یک اردوی آماده سازی هم در کشور اتریش برگزار خواهد کرد. ملی پوشان ایران در مجموع با احتساب دیدار با گینه نو، شش مسابقه تدارکاتی پیش از سفر به برزیل انجام می‌دهند.

Upcoming 2021 Nike Dunk Release Dates - nike tiempo ii jersey green black friday specials - CopperbridgemediaShops | nike dri fit mens training pant shoes for sale

به گزارش خبرنگار مهر،  مهدی محمد نبی دبیر کل فدراسیون فوتبال ایران با اشاره به جلسه سرمربی تیم ملی با مسئولان فدراسیون گفت: ظهر امروز پنجشنبه نشست کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال با علی کفاشیان برگزار شد که در این جلسه کی‌روش برنامه‌های تیم ملی را به طور کامل ارائه کرد.

وی افزود: کی‌روش در این نشست از بازدید خود از آفریقای جنوبی و اولین کمپ تیم ملی در این کشور گزارشی را ارائه کرد. بر همین اساس قرار شد تا اولین اردوی تیم ملی از 22 فروردین ماه که حدود 20 روز  ادامه خواهد داشت، در این کشور برگزار شود. در این کمپ دو بازی تدارکاتی نیز برای ملی پوشان پیش بینی شده است.

سرپرست تیم ملی فوتبال بزرگسالان در ادامه بیان کرد: تیم ملی 17 اردیبهشت به تهران باز خواهد گشت و پس از 4 روز استراحت از 22 اردیبهشت ماه به اروپا سفر می‌کند و در اتریش علاوه بر انجام تمرینات پی در پی، دو بازی تدارکاتی برگزار می‌کند و 27 می (6 خرداد) به تهران بر می‌گردد.

وی گفت: 31 می (10 خرداد) تیم ملی یک بازی تدارکاتی در تهران برگزار خواهد کرد و 2 ژوئن (12خردادماه) به سائوپائولو عزیمت می‌کند و تا پایان بازی‌های ایران در رقابت‌های جام جهانی در برزیل خواهد بود.

دبیر کل فدراسیون در پایان گفت: مسابقات دوستانه ای که برای تیم ملی مشخص شده، پس از قطعی شدن از سوی کی روش، نام آنها از طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال اعلام خواهد شد. ضمن اینکه تیم ملی در 14 اسفند ماه با تیم گینه نو در تهران بازی خواهد داشت.

در این نشست علی کفاشیان، مهدی محمد نبی، کارلوس کی روش و امید جمالی حضور داشتند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه