یکشنبه, 27ام خرداد

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها ورزش مسابقات فوتبال ساحلی بین قاره‌ای - ایران قهرمان جهان را به زانو درآورد

ورزش

مسابقات فوتبال ساحلی بین قاره‌ای - ایران قهرمان جهان را به زانو درآورد

تیم فوتبال ساحلی ایران نخستین دیدار مسابقات فوتبال ساحلی بین قاره‌ای در ضربات پنالتی روسیه را شکست داد.

LTB - JuzsportsShops | Air Jordan

به گزارش تسنیم، تیم فوتبال ساحلی ایران در نخستین دیدار مسابقات فوتبال ساحلی بین قاره‌ای در امارات به مصاف روسیه قهرمان جام جهانی فوتبال ساحلی رفت و با ارائه یک بازی قابل قبول شگفتی ساز شد و در ضربات پنالتی 5 بر 4 روسیه را شکست دهد.


در زمان نخست بازی روسیه عملکرد بهتری نسبت به ایران داشت و توانست روی یک ضربه کرنر توسط ایگور شایکوف به گل رسید. در وقت دوم حملات ایران و روسیه نتیجه‌ای نداشت اما با آغاز وقت سوم تیم ایران که در جام جهانی هم مقابل روسیه نمایش قابل قبولی داشت، توانست با مهارت مسلم مسی‌گر به گل تساوی دست یابد. این نتیجه تا پایان وقت قانونی باقی ماند تا مسابقه به وقت اضافه کشیده شود.


در وقت اضافه تیم فوتبال ساحلی ایران دست به کار بزرگی زد، پرتاب بلند حسینی از مقابل دروازه را محمد احمدزاده وارد دروازه روسیه کرد تا شاگردان مارکو اوکتاویو در آستانه برتری 2 بر یک قرار بگیرند اما یوری کراشنینکوف در آخرین دقیقه وقت اضافه توانست دروازه ایران را باز کند تا این وقت هم با تساوی 2 بر 2 دو تیم خاتمه یابد و بازی به ضربات پنالتی بکشد.


در ضربات پنالتی تیم ایران 3 بر 2 و در مجموع 5 بر 4 مقابل روسیه قهرمان دو دوره پیاپی جام جهانی پیروز شد و توانست موفقیتی بزرگ را در گروه دشوار خود کسب کند. نادری، حسنی و احمدزاده سه بازیکن ایران بودند که پنالتی خود را گل کردند و روسیه پنالتی نخست خود را از دست داد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه