پنج شنبه, 31ام خرداد

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها خبر با وجود اقدامات سرکوبگرانه؛ تظاهرات مردم بحرین ادامه دارد / تاکید بر سرنگونی آل خلیفه

خبر

با وجود اقدامات سرکوبگرانه؛ تظاهرات مردم بحرین ادامه دارد / تاکید بر سرنگونی آل خلیفه

مردم بحرین با برگزاری تظاهرات در جزیره ستره واقع در شمال شرق این کشور بار دیگر بر مشروع بودن خواسته های خود و سرنگونی آل خلیفه تاکید کردند.

cheap shoes nike dunk sb silver box collection - Low shoes - GiftofvisionShops - nike jordans retro 1 camo shoes black friday deals , Sneakers - Women's shoes | nike runners men white hair girls anime characters Retro High OG Patent 'UNC Blue Chill' (W) , BabylinoShops , nike runners men white hair girls anime characters

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پرس تی وی تظاهرات مردمی در بحرین با وجود سرکوبگری آل خلیفه همچنان ادامه دارد.

 شهروندان بحرینی روز پنجشنبه در جزیره ستره در شمال شرق این کشور کوچک حاشیه جنوبی خلیج‌فارس با برگزاری تظاهرات سرنگونی رژیم آل خلیفه را خواستار شدند.
 
تظاهرات کنندگان در حالی که شعارهای ضد رژیم سر می ‌دادند، با دانشجویان و فعالان زندانی ابراز همبستگی کرده و آزادی فوری آنان را خواستار شدند.
 
بحرین که محل استقرار ناوگان پنجم نیروی دریایی ارتش آمریکا است، از فوریه ۲۰۱۱ صحنه اعتراضات ضد رژیم بوده است.
 
در پی سرکوب گسترده این اعتراضات از سوی نیروهای رژیم بحرین که با پشتیبانی نظامیان سعودی و دیگر رژیمهای عربی حاشیخ خلیج فارس صورت می گیرد، تا کنون دهها نفر شهید و صدها نفر نیز زخمی و بازداشت شده‌اند.
 
معترضان بحرینی با وجود سرکوب گسترده اعتراضات خود از سوی نیروهای رژیم، به این تحرکات مسالمت آمیز خود علیه رژیم آل خلیفه ادامه داده و تاکید کرده­اند تا زمان رسیدن به خواسته‌های خود به مبارزه ادامه خواهند داد.
 
کمیسیون مستقل بررسی وضعیت بحرین در نوامبر ۲۰۱۱ با انتشار گزارشی اعلام کرد که رژیم آل خلیفه برای سرکوب اعتراضات گسترده مردمی، از "خشونت بیش از حد و غیر ضروری و آسیب‌های غیر ضروری به اموال مردم با هدف ایجاد رعب و وحشت" استفاده کرده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه