پنج شنبه, 31ام خرداد

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها خبر حمله شبانه عوامل آل خلیفه به منازل مردم/ 16 نفر از انقلابیون بازداشت شدند

خبر

حمله شبانه عوامل آل خلیفه به منازل مردم/ 16 نفر از انقلابیون بازداشت شدند

حمله شبانه عوامل رژیم آل خلیفه به معترضان بحرینی و بازداشت زینب الخواجه فعال بحرینی و 15 تن دیگر از آخرین اخبار قیام مردمی این کشور به شمار می رود.

Oakley MOD5 MIPS SNOW HELMET – ADULT - SneakersbeShops | Air Jordan Sneakers

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الیوم السابع، نیروهای امنیتی بحرین عصر روز گذشته به معترضان این کشور حمله ور شدند. عوامل رژیم آل خلیفه برای متفرق کردن مردم از بمبهای صوتی و گاز اشک آور استفاده می کرد.

نیروهای امنیتی آل خلیفه در جریان این یورش که تلفاتی در بر نداشت شماری از معترضان را بازداشت کردند. بنا بر اعلام شاهدان عینی، صدها معترض بحرینی قصد داشتند، راه اصلی منامه پایتخت این کشور را مسدود کنند که این امر منجر به درگیری با پلیس شد.

در همین راستا المنار نیز گزارش داد: مسئولان رژیم آل خلیفه شب گذشته "زینب الخواجه" دختر "عبدالهادی الخواجه" فعال حقوقی بین المللی را به اتهام مشارکت در فعالیتهای مربوط به "تعیین سرنوشت" بازداشت کردند.

"خدیجه الموسوی" مادر زینب الخواجه در شبکه اجتماعی توئیتر در این رابطه نوشت که نیروهای امنیتی بحرین در حالی دختر وی را بازداشت کردند که از ناحیه پا هدف گلوله گاز اشک آور قرار گرفته بود.

عوامل آل خلیفه علاوه براین "احلام الخزاعی" رئیس بخش امور زنان جمعیت الوفاق بزرگترین اپوزیسیون شیعه بحرین را در حالی که قصد داشت برای شرکت در نشست سازمان عفو بین الملل در تونس راهی این کشور شود در فرودگاه بین المللی بحرین بازداشت کردند.

از سوی دیگر گفته می شود نیروهای امنیتی بحرین شب گذشته 15 معترض را بازداشت و دهها نفر دیگر را در جریان سرکوب اعتراضات مردمی در مناطق مختلف این کشور زخمی کردند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه