دوشنبه, 01ام مرداد

شما اینجا هستید: رویه نخست یادگارهای فرهنگی و طبیعی یادمان بخشی از معاونت میراث فرهنگی به تهران بازمی‌گردد

یادمان

بخشی از معاونت میراث فرهنگی به تهران بازمی‌گردد

معاونت میراث فرهنگی، دو سال قبل و در حالی که مشکلات زیادی داشت به شیراز منتقل شد. این درحالی است که امروز رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی، دستور بازگشت بخشی از این معاونت به تهران را صادر کرده‌است.

new nike football boots 2012 2017 - 002 - Nike Air Max 270 ESS Ανδρικά Παπούτσια Γκρι / Λευκό DM2462 | boys nike jordan retro flyknit shoes women High OG Panda - air max 95 cool grey neon yellow - Grailify

سازمان ميراث فرهنگي

 

خبرگزاری میراث فرهنگی ـ گروه میراث فرهنگی ـ در حالی پیش از این بازگشت معاونت میراث فرهنگی از شیراز به تهران تائید نشده بود که به دستور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، بخشی از این معاونت تا روز سه‌شنبه (پایان تعطیلات) به تهران بازمی‌گردند.
 
به گزارش CHN معاونت میراث فرهنگی دو سال قبل و در زمان ریاست حمید بقایی بر سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از تهران به شیراز منتقل شد و اکنون بخشی از این معاونت دوباره به تهران بازمی‌گردد.
 
«مسعود شریفی»، مدیر روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با تائید این خبر گفت: «به دستور ریاست سازمان میراث فرهنگی، آن عده از پرسنلی که مشکلاتی داشتند، به تهران بازمی‌گردند.»
 
وی با تکذیب این خبر که کل معاونت میراث فرهنگی به تهران بازمی‌گردند گفت: «این خبر به هیچ وجه صحت ندارد و اکنون ارگ آزادی برای پرسنلی که برمی‌گردند آماده شده‌است.»
 
زمان انتقال دو معاونت میراث فرهنگی و صنایع‌دستی به شیراز و اصفهان، کارشناسان زیادی مخالفت کرده و ریاست وقت سازمان را از مشکلات احتمالی پیش‌رو در این انتقال مطلع کردند. اما در آن زمان به شکل شتاب‌زده‌ای معاونت میراث فرهنگی به شیراز و صنایع‌دستی به اصفهان منتقل شد.
 
در ابتدا کارمندان انتقالی برای مدتی در هتل زندگی کردند و سپس آن‌ها را اسکان دادند اما مشکلات کارمندان از جمله کارمندان متاهل آغاز شد.
 
در این میان آن عده‌ای که نرفتند، یا برای رفتن مشکلاتی داشتند، دورکار شدند.
 
پیش از این تماس‌های تلفنی از سوی برخی پرسنل و کارشناسان معاونت میراث فرهنگی با دفتر خبرگزاری، از بازگشت این معاونت به تهران خبر داده بود. در آن زمان تماس‌های مکرر این خبرگزاری با مسئولان سازمان میراث فرهنگی بی‌نتیجه ماند و در نهایت مسئول دفتر رئیس سازمان میراث فرهنگی، این خبر را تائید نکرد.
 
در این میان شنیده‌ها همچنان از بازگشت کل معاونت به تهران خبر می‌دهد و در این میان کسانی که فرزندانشان در شیراز تحصیل می‌کنند تا پایان شهریور به تهران می‌آیند.

حتی خبرهایی درباره منحل شدند پژوهشگاه شنیده می‌شود که هنوز از سوی مسئولان میراث فرهنگی تائید نشده‌است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه