چهارشنبه, 27ام تیر

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها خبر ترویست پرور ضد تروریست!

خبر

ترویست پرور ضد تروریست!

برگرفته از ماهنامه خواندنی شماره 80، سال دوازدهم، اسفندماه 1392 و فروردین 1393، رویه 11

مدافع بشار اسد نیستیم  و به نوشتار و سخن پراکنی‌های رسانه‌های ایران هم کاری نداریم. تنها با استناد به گزارشهای رسانه‌های بی‌طرف دنیا و سازمانهای ناظر بین المللی می‌نویسیم جنایاتی که وهابی‌ها، سلفی‌ها و تکفیری‌ها در سوریه مرتکب شده‌اند و می‌شوند از هولناک‌ترین جنایات بشری است.

حقوق وتجهیزات این تروریستهای خونخوار و بدوی را حکومت پادشاهی عربستان با همکاری برخی از دولتهای منطقه تامین می‌کند و مفتی‌های وهابی نیز برای توجیه جنایتهای آنان فتواهای حیرت انگیزی صادر می‌کنند. حال همین پادشاهی تروریست پرور (که در خلق طالبان نیز نقش اصلی داشته ) قانون ضد تروریستی صادر می‌کند! خبر را بخوانید :

 مشاور وزارت دادگستری عربستان اعلام کرد مجازاتهایی که اخیرا طی یک فرمان پادشاهی صادر شده است، افراد منتشرکننده آرم «رابعه» در سایتهای اجتماعی را شامل می‌شود.
« ناصر الداوود» گفت که هر گونه وابستگی به اخوان المسلمین که در مصر به عنوان «گروه تروریستی» معرفی شده است و یا تایید اندیشه‌های این گروه، ابراز همدردی با آن با هر وسیله ممکن و ارائه هر گونه کمک مالی و معنوی به این گروه، بر اساس فرمان پادشاهی جرم محسوب می‌شود.
بر اساس فرمان  پادشاهی هر فردی که به جریانها یا گروههای افراطی و یا سازمانهای تروریستی در داخل، منطقه و یا سطح بین الملل انتساب داشته باشد و یا اینکه اندیشه‌ها و افکار این گروهها را تایید و با آن به هر شیوه ممکن همدردی نماید و یا از آنها حمایتهای مالی و معنوی بعمل آورد و یا اینکه نوشته‌ای را در راستای تبلیغات برای این گروه به تحریر درآورد، مجرم محسوب شده و به 3 تا 20 سال حبس محکوم خواهد شد.
آرم رابعه بیانگر کشتار هواداران «محمد مرسی» رئیس جمهور عزل شده مصر توسط ارتش این کشور است که تابستان گذشته در میدان رابعه العدویه مصر در اعتراض به عزل مرسی تحصن کرده بودند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه