یکشنبه, 03ام تیر

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها خبر برگزاری یازدهمین گردهمایی سالیانه باستان‌شناسی آبان‌ماه 1391

خبر

برگزاری یازدهمین گردهمایی سالیانه باستان‌شناسی آبان‌ماه 1391

یازدهمین گردهمایی بین‌المللی سالیانه باستان‌شناسی 24 تا 26 آبانماه 1391 در موزه ملی از سوی پژوهشکده باستان شناسی پژوهشگاه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار می شود.

nike foamposite 2000 black women shoes heels - Blanco - 991 - DJ3180 - Nike Air Max 97 By You Zapatillas personalizables | Nike Dunk Low Pro SB 304292 - 102 White Black Trail End Brown Sneakers – Ietp - nike sb mogan mid 2 white laces for sale in ohio

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پیام غرابی دبیراجرایی این گردهمایی با بیان این مطلب اظهار داشت: هدف از این گردهمایی که با همکاری موزه ملی برگزار می شود،ارائه گزارش فعالیت های صورت گرفته در سال 1390 خواهد بود.

وی تصریح کرد: در سال گذشته در مجموع 170 فعالیت میدانی شامل بررسی و شناسایی، گمانه زنی و کاوش های باستان شناسی با مجوز پژوهشکده انجام شده است که از این تعداد 18 گزارش در قالب سخنرانی عرضه خواهد شد.

وی اظهار داشت: از میان فعالیت های میدانی صورت گرفته 7 کاوش در قالب هیات های مشترک با کشورهای ایتالیا، فرانسه، آلمان و ژاپن بوده است که با دعوت از سرپرستان این هیات ها به ارائه گزارش خواهند پرداخت.

به گفته غرابی کتاب چکیده مقالات یازدهمین گردهمایی سالانه باستان شناسی ایران در زمان برگزاری همایش در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

از برنامه های جنبی این گردهمایی می توان به برپایی نمایشگاه کتاب از انتشارات پژوهشگاه و نیز نمایشگاه پوستر از کاوش‌های نجات بخشی کشور اشاره کرد.

علاقه‌مندان برای اطلاع از اخبار پژوهشگاه می توانند به نشانی ichto.ir/pajuheshgah  مراجعه کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه