جمعه, 20ام تیر

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها خبر جشنواره غذاهای ایرانی و سنتی در ورامین

خبر

جشنواره غذاهای ایرانی و سنتی در ورامین

خبرنگار اطلاعات: در جشنواره یک روزۀ غذاهای ایرانی در ورامین 41 نوع غذاهای ایرانی و 41 گروه چهار نفری شرکت و این غذاها را آماده و ارائه کردند.

فراتی رئیس مجتمع غیردولتی کوشش ورامین و دبیر اولین جشنواره غذاهای سنتی ورامین هدف از برپایی این جشنواره را شناختن غذاهای ایرانی با فرهنگ ایرانی با توجه به اعلام سال تولیدملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی بیان کرد.

در پایان این جشنواره که داوران اعزامی از صدا و سیما حضور داشتند، برگزیدگان این جشنواره معرفی شدند. گروه اول برنده این جشنواره به همراه خانواده به سفر زیارتی مشهد اعزام شد و گروه‌های دوم و سوم کارت‌های طلایی خدمات فرهنگی دریافت کردند.

همچنین به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ورامین، در طرح «مدارس مروج سلامت» که شامل برنامه آموزش سلامت، سلامت در محیط مدرسه، بهبود تغذیه، تحرک فعالیت‌های بدنی و ارتقای سلامت کارکنان است، خانم مقدادی مدیر مدرسه راهنمایی مقدس اردبیلی روستای باغخواص از مجتمع آموزش و پرورش شهید محمد حبیبی، خانم کاشانی مدیر مدرسه علوی1 از مجتمع آموزشی و پرورشی شهید سیدعلی محتشم توانستند نشان‌های مدرسه سلامت5 ستاره را به دست آورند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه