چهارشنبه, 23ام خرداد

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها خبر فیلم‌های سینمایی تلویزیون در آخر هفته

خبر

فیلم‌های سینمایی تلویزیون در آخر هفته

در تعطیلات آخر هفته پنجشنبه و جمعه هفته جاری (13و14 مهر ماه)، مجموعه‌ای از فیلم‌های سینمایی، تلویزیونی ایرانی و خارجی و انیمیشن از شبکه‌های سیما پخش می‌شود.

Air Jordan 3 Blue Cement CT8532 400 Release Date 1 | nike lunarglide 6 price range chart printable - New Balance 550 'UNC'/ 'Baby Blue' - BB550HL1 - LacollesurloupShops

به گزارش روابط عمومی سیما، بینندگان می‌توانند در روزهای پایانی هفته فیلم‌های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن «گذرگاه مرزی»، «تعبیر خواب»، «خرس قهوه‌ای»، «رابطه»، «موریسون خواهردار می‌شود»، «مهر بی پایان»، «روستای مرزی»، «خداحافظ»، «وایات ارپ»، «آن سوی تخته سیاه»، «فولاد سرد»، «برگرد به خانه (قسمت اول)»، «بندرآور»، «بچه‌های شهرگونی»، «کره اسب»، «فصل سرد»، «موج»، «سنگ و سودا» و «بلمی بسوی ساحل» و «پنگوئن‌ها پرواز می‌کنند» را تماشا کنند.

شـبـکـه یــک
پنجشنبه 13 مهرماه ساعت 22 فیلم سینمایی «گذرگاه مرزی» از شبکه یک سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: سرگرد رهگذر كه از ماموران با سابقه مرزباني مي‌باشد درگير يك پرونده پيچيده می‌شود. او در خصوص پرونده قاچاقچيان سوخت، مواد مخدر و انسان فعاليت مي‌كند. وي به همراه يكي از همكارانش به نام ستوان حسيني به داخل باند قاچاقچيان نفوذ كرده و به دنبال به دام انداختن افراد شرور مي‌باشد.
آزيتا تركاشوند، روح ا.. كماني، حسن سحر خيز و حسين خاني بيگ در فیلم سینمایی «گذرگاه مرزی» به کارگردانی حسين سحر خيز و تهیه کنندگی سيد محمدرضا قربانزاده بازی کرده‌اند.

****************************
شبکـه یک سیما برای ساعت 16 روز جمعه 14 مهر ماه فیلم تلویزیونی «تعبیر خواب» به کارگردانی رضا دادویی و تهیه کنندگی ابراهیم رضایی را برای پخش در نظر گرفته است.
داستان فیلم سینمایی «تعبیر خواب» از این قرار است که: یک افسر پلیس کلانتری در تهران در مسیر خدمت و گرفتاری‌های شخصی در یک دو راهی سخت قرار می‌گیرد. انتخاب هر راهی تبعات خود را دارد.
در این فیلم شهاب حسینی، حمید ابراهیمی، مهران نائل، رضا آشتیانی و الهه حسینی به ایفای نقش‌ می‌‌پردازند.

شـبـکـه دو
انیمیشن «خرس قهوه‌ای» به کارگردانی بن گلاک و تهیه کنندگی جیم بالانتین، محصول سال 2006 آمریکا، پنجشنبه 13 مهرماه ساعت 14: 30 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
در این انیمیشن خواهید دید: در درون قبیله نیتا، قرار است جشن عروسی نیتا با مردی به نام «آتکا» برگزار شود، اما در روز عروسی، سنگی از کوه سقوط و بین نیتا و آتکا شکاف ایجاد می‏کند. همه افراد قبیله معتقدند که این یک نشانه است.

****************************
فیلم سینمایی «رابطه» به کارگردانی پوران درخشنده و تهیه کنندگی پوران درخشنده و امير سلطان زاده، پنجشنبه 13 مهر ماه ساعت 21 از شبکه دو سیما روی آنتن خواهد رفت.
داستان فیلم در مورد ناصر، نوجواني ناشنوا و لال است که قادر به ايجاد رابطه با اطرافيان خود نيست. پدر و خواهرش به او بي توجه‌اند و دل سوزاندن مادر به حال او بي فايده است. ناصر تحت فشار اطرافيان و خانواده از همه كس و همه چيز دلزده است، اما پس از آن كه معلمش او را در عدم برقراري رابطه با اطرافيان مقصر مي‌داند به خود مي‌آيد.
پرويز پورحسيني، زنده یاد خسرو شكيبايي، پوراندخت مهيمن، منيژه آقايي و شهرام شمس در فیلم سینمایی «رابطه» به عنوان بازیگران اصلی حضور داشتند.

****************************
فیلم سینمایی «موریسون خواهردار می‌شود» جمعه 14 مهر ماه ساعت 17: 30 از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.
داستان فیلم در مورد موریسون پسر 5 ساله‌ای است که مادرش باردار است و فکر می‌کند وقتی مادرش بچه را به دنیا آورد، او باید اتاقش را به خواهر کوچکش داده و خود به خانه خاله پدرش برود. موریسون که می‌بیند والدینش به دلیل مشغله کاری و وضعیت مادر به او توجه کافی ندارند، سرناسازگاری می‌گذارد تا اینکه مادر یک هفته زودتر بچه را به دنیا می‌آورد. موریسون تصمیم می‌گیرد از خانه فرار کند تا به خانه خاله پدرش نرود.
توبیاس لامبرتس، باری آتسما و براچا ون دوئسبرگ در فیلم سینمایی «موریسون خواهردار می‌شود» به کارگردانی باربارابردرو و تهیه کنندگی بانی بوس و مایکل دروجی، محصول سال 2008 هلند ایفای نقش کرده‌اند.

****************************
فیلم تلویزیونی «مهر بی‌پایان» به کارگردانی محسن منشی‌زاده و تهیه کنندگی سعید پورفرج جمعه 14 مهرماه ساعت 23 ازشبکه دو سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: زوج جوانی به نام «رضا» و «فاطمه» در جبهه با هم آشنا شده و ازدواج کرده‌اند. در آن زمان "فاطمه" به عنوان بهیار داوطلب در جبهه حضور داشت و بعد از ازدواج با "رضا" به فعالیت خود تا زمان وضع حمل ادامه می‌دهد. اما بچه او به علت شیمیایی بودن فاطمه قبل از به دنیا آمدن می‌میرد. آنها سعی می‌کنند کودکی را به فرزند‌خواندگی خود بپذیرند. ‏
از جمله بازیگران فیلم «مهر بی‌پایان» می‌توان حمیدرضا پگاه، روناک یونسی، فرناز رهنما، سیروس کهوری‌نژاد، شهین تسلیمی را نام برد.

شـبـکـه سـه
فیلم تلویزیونی «روستای مرزی» به کارگردانی منوچهر هادی از تولیدات سال 1390 گروه معارف و دفاع مقدس مرکزسیما فیلم، پنجشنبه 13 مهرماه ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
«روستای مرزی» داستان زن جوان معلمی را روایت می‌کند که برای تدریس به روستایی مرزی فرستاده می‌شود. او برای نجات گاو بیمار پیرزنی از اهالی روستا که تنها دارایی اوست. رهسپار شهر می‌شود تا دامپزشکی را همراه خود بیاورد اما در این مسیر برای او اتفاقاتی می‌افتد.
یکتا ناصر، مهدی سلوکی و محمدرضا داوود نژاد در این فیلم به تهیه کنندگی اسداله نصیری و رحیم چگینی بازی کرده‌اند.

****************************
فیلم سینمایی «خداحافظ» به کارگردانی فردینالدو بالدی محصول سال 1967 ایتالیا و اسپانیا، پنجشنبه 13 مهرماه ساعت 23: 30 از شبکه سه سیما پخش خواهدشد.
در این فیلم با بازی فرانکو نرو و آلبرتو دلاکومی بینیم: برتس ساليوان كلانتر است و با وجود او شهر در آرامش است. روز اول اطلاع پيدا مي‌كند كه قاتل راهي مكزيك مي‌شود. او برادری كوچكتر دارد كه اول نمي‌خواهد او را ببرد، ولي با اصرار او مجبور مي‌شود او را با خود به مكزيك ببرد و آنها به دنبال فردي به نام سسكا دلگادو هستند ولي مردم با شنيدن نام او سكوت مي‌كنند و نشاني از او نمي‌دهند.

****************************
فیلم سینمایی «وایات ارپ» به کارگردانی لارنس کاسدان، محصول سال 1994 کشور آمریکا، جمعه 14 مهرماه ساعت 9: 30 از شبکه سه سیما بازپخش می‌شود.
داستان این فیلم با بازی کوین کاستنر و دنیس کوئید درباره زندگي «وايت ارپ» و خانواده‌اش است.

*********************************
فیلم سینمایی «آن سوی تخته سیاه» به کارگردانی جف بلکنر، محصول سال 2011 آمریکا، جمعه 14 مهرماه ساعت 14: 30 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
اين فيلم با بازی امیلی وان کامپ واستیو تلی، برگرفته از زني جوان به نام استيسي بس است که از کودکي سوداي معلم شدن را در سر داشت. او که در خانواده فقير بزرگ شد. توانست به سختي با تلاش خود معلم شود. او خانواده‌اي گرم و صميمي داشت (همسري مهربان و دو کودک) پس از گذراندن دوران آموزشي تربيت معلم، اداره آموزش و پرورش برايش تعيين مرکز مي‌کنند و او با ذوق و شوق فراوان قدم در مسيري مي‌گذارد که سال‌ها در انتظارش بود اما در نهايت تعجب در اولين روز کاري خود سر از قرارگاهي در مي‌آورد که در آنجا آوارگان زندگي مي‌کردند.

*********************************
فیلم تلویزیونی «فولاد سرد» به کارگردانی شاهرخ دولکو و تهیه کنندگی حسین طاهری، جمعه 14 مهرماه ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی مریم کاویانی، افشین سنگ چاپ و مینا جعفرزاده خواهید دید: جابر قرض پدر زن خود را که به یک مرد ربا خوار به نام خسرو بدهکار بوده به گردن می‌گیرد. اوکه در پس دادن اصل پول و بهره آن مشکل دارد به ناچار سند خانه خود را به خسرو می‌دهد. به همین دلیل جابر که چند سال است می‌خواهد با مرضیه ازدواج کند به علت عدم توانایی مالی و مشکل پیش آمده دیگر نمی‌تواند این امر را به انجام برساند. از طرفی برادر جابر که پلیس است در یک ماموریت به جابر به خاطر حمل مواد مخدر مشکوک می‌شود.

شـبـکـه چـهـار
فیلم سینمایی «برگرد به خانه (قسمت اول)» به کارگردانی آندریس لینک و با بازی سرجی مویا و هربرت ناپ، محصول سال 2011 آلمان، پنجشنبه 13 مهر ماه ساعت 16 از شبکه چهار سیما بازپخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: دو پسر نوجوان عاشق سفر به دور دنیا هستند و در رویای خود با رها و بارها برای این سفر نقشه کشیده‌اند تا اینکه آنها تصمیم می‌گیرند. قبل از سن قانونی اقدام به خروج از کشور کنند و آرزوی خود را تحقق بخشند، یکی از دوستان آنها به نام فرانک با این کار مخالف است، اما قرار است او با ماشین پدرش که پلیس است آنها را تا شهر مرزی همراهی کند اما ناگهان پلیس به قاچاقچیان حمله می‌کند و این پسرها نیز مجبور به فرار می‌شوند.

****************************
فیلم سینمایی «بندرآور» به کارگردانی آکی کوریسماکی، جمعه 14مهرماه ساعت 20: 30 در قالب برنامه «سینما 4» از شبکه چهار سیما برای علاقه مندان می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: پسربچه‌ای سیاه پوست، به طور غیر قانونی از کشورش به فرانسه مهاجرت می‌کند تا مادرش را پیدا نماید. او در خاک فرانسه از دست پلیس فرار کرده، در پناه پیرمردی که روزهایش را با واکس زدن کفش مردم سپری می‌کند؛ می‌رود. او که به سختی تا فرانسه خود را رسانده تا مادرش را مجبور به بازگشت به کشور خودشان نماید؛ به کمک پیرمرد اطلاعات لازم را به دست می‌آورد.
آندره ویلم، کتی اوتینن و زان پیر داروسون درفیلم سینمایی «بندر آور» محصول سال 2011 فرانسه، فنلاند و آلمان به ایفای نقش پرداختند.

شـبـکـه تـهــران
انیمیشن «بچه‌های شهرگونی» به کارگردانی ریچارد دونر، محصول سال 1985 آمریکا، پنجشنبه 13 مهرماه ساعت 13:30 در قالب برنامه «تماشاخانه» مهمان بچه‌های شبکه تهران می‌شود.
در این انیمیشن با بازی شان آستین، جاش برولین، جف کوهن و کوری فلدمن خواهید دید: مایکی و برند از بچه‌های شهر گنی دچار مشکلی مالی شده‌اند. پدر آنها توانایی بازپرداخت قرضش را ندارد و مجبور است خانه اش را به جایی واگذار کند تاروی آن زمین گلف بسازد. دیتا، ماوت، چانگ و بچه‌های دیگری که با مایکی و برند دوست هستند به خاطر اینکه آنها به زودی باید شهر گنی را ترک و خانه شان را واگذار کنند ناراحت هستند.

****************************
40 دقیقه بامداد روز جمعه 14 مهر ماه فیلم سینمایی «کره اسب» به کارگردانی یلنا لانسکانا از شبکه تهران بازپخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: زمان جنگ شمال و جنوب در آمریکا یکی از سربازان شمالی که برادرش را در جنگ از دست داده در میدان جنگ مجبور به نگهداری از کره اسبی می‌شود که توسط اسب خودش به دنیا آمده است. ویپ جوان بر خلاف تمام دستورات که برای کشتن این کره اسب صادر شده نمی‌تواند کره اسب را بکشد و در طول مبارزات اسب کوچک همراه سربازان شمالی است.
رایان مریمن، استیو بسیک، ویلیام مک دونالد و اسکات هیندی درفیلم سینمایی«کره اسب» محصول سال 2005 آمریکا بازی کرده‌اند.

****************************
ساعت 13:30 روز جمعه 14 مهر ماه فیلم تلویزیونی «فصل سرد» به کارگردانی و تهیه کنندگی محسن آقاخان از شبکه تهران پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: داستان زوجی است که در اثر یک تصادف با هم آشنا شده و ازدواج می‌کنند. دختر که قبلاً معتاد بوده و ترک کرده به همسرش نمی‌گوید و زمان وضع حمل بچه اشان مرده به دنیا می‌آید و مرد پس از اینکه می‌فهمد ناراحت شده و با فشار مادرش که نوه می‌خواهد، تصمیم می‌گیرد دوباره ازدواج کند. ولی باز شدن پای یک دختر بچه یتیم به زندگی شان آنها را منصرف کرده و تلاش می‌کنند که کانون خانواده را حفظ نمایند.
ليلا بوشهري، كاظم افرندنيا، علي فرحي و آرمان فرحي در فیلم تلویزیونی «فصل سرد» ازت ولیدات سال جاری مرکزسیما فیلم به ایفای نقش پرداختند.

شـبـکـه شمـا
فیلم تلویزیونی «موج» به کارگردانی و تهیه کنندگی حسین ریگی، پنجشنبه 13 مهرماه ساعت 23 از شبکه شما پخش می‌شود.
در این فیلم خواهید دید: سروان بالاج بزرگ زاده که اخیرا همسر و دخترش در عملیات تروریستی دشمنان کشور در منطقه سیستان و بلوچستان شهید شده‌اند. به دنبال قاچاقچیان سازمان یافته است، که مدتی است به چابهارآمده‌اند. یکی از قاچاقچیان به نام مهران ثابتی خود را به عبدالرحمان که از صیادان قدیمی منطقه است نزدیک و او را برای همراهی با خود رازی سازد.
رامبد شکرابی، حسین خانی بیک، رهام تربت و حشمت آرمیده در این فیلم بازی کرده‌اند.

****************************
فیلم تلویزیونی «سنگ و سودا» به کارگردانی مجید تربتی فرد و تهیه کنندگی هادی افشار، جمعه 14مهر ماه ساعت 13: 30 از شبکه شما پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی حسین رجایی دوست، رضا آحادی، محمد هادی قمیشی و محمد اعلایی می‌بینیم: سرگرد سجودی به شکل اتفاقی وارد ماجرای یک قتل و پرونده آن می‌شود. او به تفحص پرداخته و سرنخ ماجرای این قتل و قتل کارگری دیگر را کشف می‌کند که به مساله قاچاق عتیقه در زیر پوشش صادرات سنگ معدن مرتبط است.

شـبـکـه آمـوزش
فیلم سینمایی «پنگوئن‌ها پرواز می‌کنند» به کارگردانی ماساهیکا تسوگاوا جمعه 14 مهر ماه ساعت 10 از شبکـه آموزش سیما پخش می‌شــود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: «یاشیدا» مرد جوانی است که برای کار در باغ وحش معروف و قدیمی «آساهی یاما» به آنجا می‌رود و به عنوان متصدی حیوانات مشغول به کار می‌شود و خیلی زود با کمک رئیس باغ وحش «تاکی زاوا» اطلاعات خود را در زمینه نگهداری و برقراری ارتباط با حیوانات افزایش می‌دهد.
فیلم سینمایی «پنگوئن‌ها پرواز می‌کنند» محصول سال 2008 کشور ژاپن در ژانر خانوادگی ساخته شده است.

شـبـکـه قرآن و معارف سیما
شبکه قرآن و معارف سیما جمعه 14 مهرماه ساعت 15 فیلم سینمایی «بلمی به سوی ساحل» ساخته زنده یاد رسول ملاقلی پور را برای پخش درنظر گرفته است.
در خلاصه داستان این فیلم 90 دقیقه‌ای آمده: در زمان جنگ ایران و عراق در خرمشهر جنگ خانه به خانه جریان دارد. مرتضی فرمانده یک گروه پاسدار خواهان یک فروند هلی کوپتر برای رساندن قوای کمکی به خرمشهر است. نماینده بنی صدر، رییس جمهور و فرمانده کل قوا با درخواست او مخالفت می‌کند. مرتضی و افرادش به ناچار با لنج حرکت می‌کند و...
عطاء اله سلمانیان، بهزاد بهزادپور، جعفردهقان، فریدکشن فلاح و اکبر منصور فلاح در این فیلم به ایفای نقش پرداختند.

شـبـکـه نمـایـش
فیلم‌های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن «زمانی برای درنگ»، «بابالنگ دراز (قسمت 3)»، «سوپر استار»، «زمستان عمیق»، «اهانت» و «راه آهن» پنجشنبه 13 مهر ماه ساعت13، 15، 17، 19، 21 و 23 از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

****************************
فیلم‌های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن «مانگرو»، «بابالنگ دراز (قسمت4)»، «همسرایان»، «هالک شگفت انگیز 2»، «انجمن نجیب زادگان» و «خواب لیلا» جمعه 14مهرماه ساعت13، 15، 17، 19، 21 و 23 از شبکه نمایش پخش می‌شود.


منبع: تابناك

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه