یکشنبه, 03ام تیر

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها خبر فیلم‌های سینمایی آخر هفته در تلویزیون

خبر

فیلم‌های سینمایی آخر هفته در تلویزیون

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «روزنه»، «آبی آسمانی» / «خرس مهتاب»، «فیلم فوری»، «آن شرلی: آغازی نو»، «اسپاگتی در هشت دقیقه» / «امپراتوری چونگ»، «سربازرس مونتالبانو»، «شرلوک (رسوایی در بلگراویا)»، «گورو»، «شرلوک (سقوط رایخن باخ)»، «شرلوک (سگ‌های بسکرویل)»» / «افسانه بیلی»، «رازگالیند ز» / «آرتور و انتقام مالتازارد»، «مرز»،، «بیدوباد»، «راز» / «لحظه صید» و «کبوتر با کبوتر» / «ترم زمستانی»، «پسر کارگردان» /«آملیا» پنجشنبه و جمعه 1 و2 تیرماه از شبکه‌های یک، دو، سه، چهار، تهران، شما، نمایش و آموزش پخش می‌شود.

LTB - JuzsportsShops | Latest Nike Air Force 1 Shadow Trainer Releases & Direct Drops , IetpShops , nike tiempo leather turf 2010

شبکه یک
به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی «روزنه» به کارگردانی آدام و مارک کاسن، پنجشنبه 1 تیرماه ساعت 22 ازشبکه یک سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: مايك و پل دو وكيل دعاوي هستند كه پرونده يك زن پرستار را بر عهده گرفته‌اند. اين زن كه ويكي نام دارد، پرستار بخش اورژانس بيمارستان است و در هنگام تزريق آمپول به يك بيمار ايدزي، آمپول شكسته و در دست او فرو مي‌رود و او به بيماري ايدز دچار مي‌گردد. مايك و پل هزينه و خسارت او را به عنوان كارمندي كه در حين كار دچار بيماري شده از بيمارستان مي‌گيرند، اما متوجه مي‌شوند كه تعداد بسيار زيادي از پرستاران در حين خدمت بر سر عدم امنيت آمپولها دچار سانحه مي‌گردند.
فیلم سینمایی «روزنه» با بازی کریس ایوانس ومارک کاسن، محصول سال 2011 درکشورهای آمريكا و فرانسه ساخته شده است.

****************************
فیلم سینمایی «آبی آسمانی» به کارگردانی بهمن زرين پور و تهیه کنندگی حسين مروي، جمعه 2 تیرماه ساعت 16 از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.
داستان فیلم ازاین قراراست که: علي جانباز نابيناي دوران دفاع مقدس كه در آسايشگاه معلولين ساكن است با همراهي يكي ديگر از جانبازان به نام فرهاد كه از ناحيه پا معلول شده است، تصميم مي‌گيرند با راندن يك دوچرخه دو نفره خود را به خانه دوستشان مسعود كه او نيز جانباز دوران دفاع مقدس مي‌باشد و عليرغم اينكه حال جسماني خوبي نداردو حاضر به عمل جراحي نبوده و قطع اميد كرده است، برسانند.

شبکه دو
انیمیشن «خرس مهتاب» پنجشنبه 1 تیرماه ساعت 14:30 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
در این انیمیشن خواهید دید: خلبان تازه کاری که هواپیمایش آسیب دیده، با ماه تصادف می‌کند و باعث به زمین افتادن آن می‌شود. خرس مهتاب که به ماه بسیارعلاقه دارد، او را پیدا می‌کند و به خانه خود می‌برد. خرس مهتابی به دنبال یافتن راهی برای بازگرداندن ماه به آسمان می‌گردد که ماه به خاطر شنیدن آواز مرغ مهتاب به خواب فرو می‌رود، و خرس مهتاب، به ناچار به دنبال یافتن راهی برای بیدار کردن ماه نیز می‌گردد.
فیلم سینمایی «خرس مهتاب» به کارگردانی توماس بودنشتین و مایک مائوروسو تهیه کنندگی فرانک پیسکاتور، محصول سال 2008 در کشور آلمان ساخته شده است.

****************************
فیلم سینمایی «فیلم فوری» پنجشنبه 1 تیرماه ساعت 23:45 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
در این فیلم می‌بینیم: آقاي فلچريك مغازه كرايه فيلم‌هاي ويدیوئي دارد. او اين مغازه را به همراه پسر جوانی به نام مايك اداره مي‌كند. فلچر به قصد ارتقاي مغازه خود، به اين فكر مي‌افتد كه طي سفري اطلاعات خود را راجع به مغازه‌هايي مجهزتر از مغازه خود در شهري بزرگتر، تكميل كند. از اين رو مغازه را به مايك مي‌سپارد و خود راهي سفر مي‌شود. او پيش از اين سفربه مايك سفارش مي‌كند كه دوستش جري را به مغازه راه ندهد. اما مايك به درستي متوجه منظور او نمي‌شود. از اين رو پای جري به مغازه باز می‌شود. چندي بعد جري از مايك مي‌خواهد كه او را همراهي كند تا به كمك يكديگر نيروگاه برق منطقه را از كار بيندازند تا صدمات كمتري به آنها وارد نمايد.
دنی گلوور، موس دف و جک بلک درفیلم سینمایی «فیلم فوری» محصول سال 2008 کشورهای آمریکا و انگستان به کارگردانی میشل گندری و تهیه کنندگی رفی ادلان بازی کرده‌اند.

****************************
فیلم سینمایی «آن شرلی: آغازی نو (قسمت دوم)» به کارگردانی و تهیه کنندگی کوین سولیوان، محصول سال 2008 کشور کانادا، جمعه 2 تیرماه ساعت17: 30 از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.
داستان این فیلم با بازی بارببرا هرشی، ریچل بلانچارد و شرلی مک لئین درمورد آن شرلی نویسنده مشهوری است که ضمن نگارش نمایشنامه‌ای درباره خاطرات کودکی اش، سعی در یافتن نشانی از پدرش دارد. آنی بعد از دست دادن مادرش در دوران کودکی برای نگهداری به دوست صمیمی مادرش لوئیزا سپرده می‌شود تا زمانی که پدرش به وضع مالی خود سامان داده و به دنبال او بیاید. بعد از مرگ همسر لوئیزا او مجبور می‌شود آنی را به آسایشگاهی در شهر بسپارد و خود از شهر برود، چرا که به همسرش اتهام دزدی وارد شده است.

*****************************
فیلم سینمایی «اسپاگتی در هشت دقیقه» به کارگردانی رامبد جوان وتهیه کنندگی محمد رضا تخت کشیان، جمعه 2 تیرماه ساعت 23 ازشبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.
درخلاصه داستان فیلم آمده: پدرام آرام وکیل پایه یک دادگستری حدود 35 ساله با دختر 6 ساله اش تکتا در یک برج 21طبقه زندگی می‌کنند که همسرش قصد مهاجرت از ایران را داشته، ولی او حاضربه ترک ایران نبوده است و مجبوربه طلاق شده‌اند.
ساراخوئینی‌ها، آتیلا پسیانی و رامبد جوان درفیلم سینمایی «اسپاگتی درهشت دقیقه» بازی کرده‌اند.

شبکه سه
فیلم سینمایی «امپراتوری چونگ» به کارگردانی ژااو دوو، پنجشنبه 1تیر ماه ساعت 11: 30 از شبکه سه سیما بازپخش می‌شود.
فیلم سینمایی «امپراتوری چونگ» با بازی لی یو آن و میو تستر، محصول سال 2011 در کشورچین ساخته شده است.

****************************
فیلم سینمایی «سربازرس مونتا لبانو» به کارگردانی آلبرتوسیرونی، محصول سال 1999- 2011 کشورایتالیا، پنجشنبه 1تیر ماه 14: 30 ازشبکه سه سیما پخش خواهد شد.
لوکا زینگاریتی و پی پی نو مازوتا درفیلم سینمایی «سربازرس مونتا لبانو» به تهیه کنندگی نورا باربی آری به ایفای نقش پرداختند.

****************************
فیلم سینمایی «شرلوک ( رسوایی در بلگراویا)» محصول سال 2012 کشورانگلیس، پنجشنبه 1 تیرماه ساعت 19 ازشبکه سه سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: زنی به نام آدار که با یکی از نزدیکان ملکه دوستی صمیمی داشته از او عکس‌های غیراخلاقی دارد و حالا کاخ انگلیس به دنبال این عکس‌هاست و از شرلوک می‌خواهند کمک کند. شرلوک وقتی وارد ماجرا می‌شود متوجه مسئله سیاسی و طرح و توطئه اطلاعات انگلیس می‌گردد که می‌خواهند هواپیمایی را با افراد مرده روی آسمان منفجر کنند.
مارتین فری من درفیلم سینمایی «شرلوک ( رسوایی در بلگراویا)» به کارگردانی پاوول مک گوان ایفای نقش کرده است.

****************************
فیلم سینمایی «گورو» به کارگردانی مانی راتنام، جمعه 2 تیرماه ساعت 11: 30 از شبکه سه سیما بازپخش می‌شود.
فیلم سینمایی «گورو» با بازی میتون چاکرابورتی و آبیشک با چان، محصول سال 2007 درکشورهند ساخته شده است.

****************************
فیلم سینمایی «شرلوک (سقوط رایخن باخ)» به کارگردانی توبی هاینس، جمعه 2 تیرماه ساعت 14: 30 روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.
دراین فیلم می‌بینیم: موریاتی به موزه ملکه انگلیس حمله می‌کند و دستگیر می‌شود. او دارای کدهایی است که می‌تواند هر دری را باز کند. او به دادگاه برده می‌شود، ولی بی گناه تشخیص داده شده و آزاد می‌شود. موریاتی در نقشه‌هایی ماهرانه به گونه‌ای پلیس و روزنامه‌ها را فریب می‌دهد که همه باور می‌کنند. شرلوک همه این داستان‌ها را از خود ساخته و موریاتی بازیگر تئاتر است که توسط شرلوک استخدام شده است.
فیلم سینمایی«شرلوک(سقوط رایخن باخ)» محصول سال 2012درکشورانگلیس ساخته شده است.

****************************
فیلم سینمایی «شرلوک (سگ‌های بسکرویل)» به کارگردانی پاوول مک گوان، جمعه 2 تیرماه ساعت 19 ازشبکه سه سیما پخش می‌شود.
دراین فیلم می‌بینیم: مردی به نام هنری به شرلوک مراجعه می‌کند و می‌گوید یک حیوان وحشی بزرگ دریک منطقه وجود دارد که سال‌ها پیش پدرش را کشته وحالا او شب گذشته که آنجا رفته او را دیده است. شرلوک پرونده را قبول می‌کند، بعد از تحقیقات متوجه می‌شود که دولت انگلیس یک منطقه بسیارمحرمانه دارد که روی حیوانات آزمایش‌های ژنتیکی انجام می‌دهند.
پندیک کامبرواخ و مارتین فری من در فیلم سینمایی «شرلوک (سنگ‌های بسکرویل)» محصول سال 2012 کشور انگلیس بازی کرده‌اند.

شبکه چهار
فیلم سینمایی «افسانه بیلی» به کارگردانی گرگ کاوت و اندی رابین، پنجشنبه 1 تیرماه ساعت 15: 30 ازشبکه چهارسیما باز پخش می‌شود.
ارون استانفورد و پل اشنایدردرفیلم سینمایی «افسانه بیلی» محصول سال 2006 کشور آمریکا بازی کرده‌اند.

****************************
فیلم سینمایی «راز گالیندز» به کارگردانی جراردو هررو، جمعه 2تیرماه ساعت20: 30 درقالب برنامه «سینما4» از شبکه چهارسیما پخش می‌شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده: در13 مارس 1956 در نيويورك يكي از ملي‌گراهاي باسك به نام جيس گاليندز سوآرز از آپارتمانش ربوده و ناپديد مي‌شود و از آن تاريخ به بعد كسي از او خبري دريافت نمي‌كند. او قبلاً با اف. بي. آي همكاري مي‌كرده و قصد داشته كتابي انتقادي و افشاگرانه درباره يكي از رهبران سياسي و ديكتاتورجمهوري دومينيكن درآمريكاي لاتين به نام تروجيليو منتشر كند كه درآن نقش آمريكا در به حكومت رسيدن اين ديكتاتوروسرنگوني رييس‌جمهور قبلي را فاش مي‌ساخته است.
سافرون باروز، هاروي كيتل و ادوارد فرناندزدرفیلم سینمایی «رازگالیندز» محصول سال 2003 کشور اسپانيا ایفای نقش کرده‌اند.

شبکه تهران
انیمیشن «آرتور و انتقام مالتازارد» به کارگردانی لوک بیسون، پنجشنبه 1 تیر ماه ساعت 13: 30 درقالب برنامه «تماشاخانه» ازشبکه تهران بازپخش می‌شود.
سلنا گومز، فردی هایمور و عمرسی درانیمیشن «آرتور و انتقام مالتازارد» محصول سال 2009 کشور فرانسه به ایفای نقش پرداختند.

****************************
فیلم سینمایی «مرز» 40 دقیقه بامداد روزجمعه 2تیرماه ازشبکه تهران باز پخش می‌شود.
سرجئی گارمش، الکسی گربونوف والکساندرگونو روسکی درفیلم سینمایی «مرز» به کارگردانی الکسی او چیتل، محصول سال 2010 کشورروسیه بازی کرده‌اند.

****************************
9 صبح روزجمعه 2تیرماه فیلم سینمایی «بید و باد» به کارگردانی محمدعلی طالبی و تهیه کنندگی محمد مهدي دادگو، ازشبکه تهران پخش می‌شود.
درخلاصه داستان فیلم با بازی هادي عليپور، امير جانفدا، مجيد عليپورو محمد شريف ابراهيمي آمده: در روستايي دور افتاده، معلم مدرسه پسر بچه‌اي را كه شيشه‌اي را شكسته ازكلاس بيرون مي‌كند و به او تأكيد مي‌كند كه تا شيشه‌اي جاي آن نگذارد، حق آمدن به كلاس را ندارد. در اين روستا شيشه بري وجود ندارد. پسرك بايد راهي طولاني را براي انداختن شيشه بپيمايد. پسرك كوچك با شيشه‌اي بزرگ ازميان باد مهيبي كه درختان را خم كرده راه طولاني را مي‌پيمايد تا به مدرسه برسد.

****************************
فیلم سینمایی «راز» جمعه 2 تیرماه ساعت 13: 30 ازشبکه تهران پخش می‌شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده: کاراگاه کیم، درحال بازگرداندان دخترش سوهیون با اتومبیلش از مدرسه به خانه است که در اثر لحظه‌ای غفلت تصادف شدیدی می‌کند که طی آن سوهیون کشته می‌شود. از آن به بعد رابطه همسر کیم، جی یون با کیم رو به وخامت می‌گذارد. شبی قتلی در یک پاتوق تبهکاران رخ می‌دهد. مقتول برادر چودانگ، چیو موسوم به شغال است. در صحنه جرم، کیم نشانه‌هایی ازهمسر خود از جمله یک گوشواره اش را می‌یابد و تلاش می‌کند آن را پنهان کند.
سیونگ وون چا، یون آه سونگ و سیونگ ریونگ رایا درفیلم سینمایی «راز» به کارگردانی جی گو یون، محصول سال 2009 کشور کره جنوبی بازی کرده‌اند.

شبکه شما
فیلم تلویزیونی «لحظه صید»، پنجشنبه 1تیرماه ساعت 22: 30 از شبکه شما پخش می‌شود.
دراین فیلم خواهید دید: ناخدا شریف که دربین مردم منطقه ازاعتبارخاصی برخوردار است پس از امضای قرارداد با فردی به نام منشی زاده جهت حمل و انتقال بارآن با لنج خود متوجه حرکت نامعقول منشی زاده درلنج می‌شود. منشی زاده بارخود را به دریا پرتاب می‌کند و این حرکت او با تعجب و اعتراض ناخدا شریف مواجه می‌شود.
پرویزفلاحی پور، رضا توکلی، مجید مشیری و مارال فرجاد ازبازیگران اصلی فیلم تلویزیونی «لحظه صید» به کارگردانی اسماعیل فلاح پور و تهیه کنندگی داوود بیدل است.

****************************
فیلم تلویزیونی «کبوتر با کبوتر» به کارگردانی و تهیه کنندگی علی خزاعی فر، جمعه 2 تیرماه ساعت 13: 30 ازشبکه شما پخش می‌شود.
در این فیلم می‌بینیم: قاسم 35 سال دارد و هر بار که به خواستگاری می‌رود یا نمی‌پسندد یا پسندیده نمی‌شود. بعد از فوت مادرش همسر برادرش این وظیفه را متقبل می‌شود تا برای قاسم همسری پیدا کند. ریحانه به صورت اتفاقی وارد مغازه می‌شود و قاسم به او علاقمند می‌شود و همسر برادر خود را برای خواستگاری می‌فرستد.
کیوان صباغ، سعید والی زاده، پروانه معصومی، حسین طاهری و شقایق رهبری درفیلم تلویزیونی «کبوتر با کبوتر» به عنوان بازیگران اصلی حضورداشتند.

شبکه نمایش
فیلم تلویزیونی «ترم زمستانی» به کارگردانی رضا بهشتی وتهیه کنندگی حبیب اسماعیلی ومحمد کشاورز، ازتولیدات مرکزسیما فیلم، پنجشنبه 1تیرماه ساعت 13: 15 ازشبکه نمایش پخش می‌شود.
داستان این فیلم با بازی هومن سیدی، فریبا متخصص، رسول نجفیان و حمید مظفری درمورددانشجویی بنام امیر مسعوداست که در سال 1342 پس از مدت‌ها به ایران باز می‌گردد. او هر چه تلاش می‌کند خبری از دوست قدیمی اش بگیرد، کمتر به نتیجه می‌رسد. طولی نمی‌کشد که او در می‌یابد عوامل مرموزی هر چه نشانی از دوست او وجود داشته را پنهان کرده‌اند و حکومت در ناپدید شدن او نقش داشته است. امیر مسعود همچنین می‌فهمد مادرش با نزدیکترین دوست پدرش، سرهنگ عضدی ازدواج کرده و این مسئله او را پریشان می‌کند.

****************************
فیلم سینمایی «پسر کارگردان» به کارگردانی لی وویول، پنجشنبه 1تیرماه ساعت 17 از شبکه نمایش پخش می‌شود.
داستان فیلم درمورد پسری کوچک به نام «سانگو» است که در سانحه‌ای پدر، مادر و خاله خود را از دست داده است. او تنها چیزی که از پدر خود به یادگار دارد؛ دوربین فیلم برداری 8 میلی متری او و نقاشی¬هایی است که وی بر روی دیوارهای انبارخانه¬اش کشیده است. سانگو درتلاش است تا یاد بگیرد به کمک دوربین فیلم برداری پدرش از نقاشی‌های او فیلم برداری کند. اما به دلیل آنکه می‌خواهند ساختمان‌های سست و قدیمی روستا را به همراه نقاشی‌های پدر خراب کنند؛ او برای فیلم برداری عجله به خرج می‌دهد که این عجله منجر به خراب شدن فیلم‌های پدرش می‌شود.
کیم یونگ چن و یوجی مون در فیلم سینمایی «پسرکارگردان» محصول سال 2007 کره بازی کرده‌اند.

****************************
فیلم‌های سینمایی و انیمیشن «هاچ زنبور عسل»، «مخمصه 1» و «نابودگر4» پنجشنبه 1 تیرماه ساعت 15، 19 و 21 ازشبکه نمایش پخش می‌شود.

****************************
فیلم‌های سینمایی و انیمیشن«بار انداز»، «دکتردولیتل»، «پاتال و آرزوهای کوچک»، «مخمصه 2»، «یک پرونده عاشقانه» و «وضعیت بازی» روز جمعه 2 تیرماه ساعت 13: 15، 15، 17، 19، 21 و 23 ازشبکه نمایش پخش می‌شود.

شبکه آموزش
فیلم سینمایی «آملیا» جمعه 2 تیرماه ساعت 9: 30 ازشبکه آموزش پخش خواهد شد.
دراین فیلم با بازی هیلاری سوانک و ریچارد گیرمی بینیم: آملیا دختری اهل کانزاس سیتی آمریکا بوده که از نوجوانی سودای پرواز در سر داشته است. درجوانی، خلبان می‌شود و با حمایت همسرش، تبدیل به اولین زن خلبانی می‌شود که به تنهایی طول اقیانوس آتلانتیک را طی می‌کند. او مشوق زنانی می‌شود که در آرزوی خلبانی بودند.
فیلم سینمایی«آملیا» به کارگردانی میرا نائیر محصول سال 2009 در کشورهای کانادا و آمریکا ساخته شده است.


منبع: تابناك

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه