یکشنبه, 01ام خرداد

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها خبر بهروز ثروتیان فردا در کرج به خاک سپرده می‌شود

خبر

بهروز ثروتیان فردا در کرج به خاک سپرده می‌شود

آرش ثروتیان فرزند پیکر این پژوهشگر فقید حوزه ادبیات درباره مراسم تشییع و خاکسپاری وی به خبرنگار مهر گفت: مراسم تشییع پیکر پدرم صبح فردا دوشنبه 9 مرداد از جلوی منزل ایشان واقع در گوهردشت کرج، بلوار رستاخیز، خیابان چهاردهم، فاز 2، پلاک 64 به طرف بهشت بی‌بی سکینه کرج انجام می‌شود.

shock drop air force 1 full uv reactive | Latest Releases , IetpShops - Women's Nike Air Jordan 1 trainers - nike air force suede blauw shoes boots sale free

وی با منتفی دانستن انتقال پیکر زنده‌یاد ثروتیان به شهر زادگاهش میاندوآب، یادآور شد: این مسئله فقط یک نقل قول بود که از طرف ایشان صورت گرفته بود و چون مکتوبی در این زمینه از پدرم وجود نداشت، خانواده تصمیم گرفت پیکر ایشان را در کرج به خاک بسپارد.

فرزند این پژوهشگر فقید درباره برنامه‌های مراسم تشییع نیز تاکید کرد: تا این لحظه برنامه یا سخنرانی خاصی از طرف خانواده تدارک دیده نشده است و اگر باشد، از طرف آقای عباس سجادی شاعر و روزنامه‌نگار به اطلاع رسانه‌ها و مردم قدردان خواهد رسید.

همچنین به گفته آرش ثروتیان، مجلس ختم زنده‌یاد بهروز ثروتیان از ساعت 16 تا 17:30 روز سه‌شنبه 10 مرداد در مسجد نور تهران برگزار می‌شود.

بهروز ثروتیان، استاد دانشگاه و پژوهشگر ادبی که تحقیقات فراوانی از او در حوزه نظامی‌شناسی منتشر شده است، روز شنبه در سن 75 سالگی در گوهردشت کرج درگذشت.

تصحیح و شرح آثار نظامی (6 جلد)، فرّ در شاهنامه، تصحیح جاودان خرد، پیر طریقت گفت، بیان در شعر فارسی، روایات گهربار، طنز و رمز در الهی‌نامه، بازنویسی آثار نظامی برای جوانان (6 جلد)، رویای عشق در مثنوی گل و نوروز، گزیده مخزن‌الاسرار، آئینه غیب، سلام بر حیدر بابا (شعر فارسی)، ترجمه حیدربابا یه سلام، از ایران چه می‌دانیم (7 جلد)، شعر و اندیشه نیما یوشیج، اندیشه‌های نظامی گنجه‌ای و نقش بیان در آفرینش خیال برخی آثار چاپ شده از بهروز ثروتیان هستند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید