شنبه, 14ام تیر

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها خبر فراخوان نمایشگاه عکس با موضوع میراث فرهنگی زیر آب

خبر

فراخوان نمایشگاه عکس با موضوع میراث فرهنگی زیر آب

کمیسیون ملی یونسکو - ایران در نظر دارد نمایشگاه عکسی با موضوع: «میراث فرهنگی زیر آب» در اردیبهشت 91 در نگارخانه کمیسیون ملی یونسکو برگزار کند.

این نمایشگاه شامل مجموعه عکس‌هایی از محوطه‌های منتخب میراث فرهنگی زیر آب از سراسر جهان، زیبایی‌های تمدن‌های انسانی به روایت یافته‌های زیر آب، بقایای کشتی‌های غرق‌شده قدیمی، غارهای نهان در زیر آب، تنوع میراث فرهنگی زیر آب و شرایط ویژه حفاظت از این میراث در طول قرن‌ها می باشد که توسط بخش کنوانسیون میراث فرهنگی زیر آب یونسکو تهیه شده است.

کمیسیون ملی یونسکو از افرادی که عکس‌های مرتبط با موضوع‌های فوق دارند دعوت می کند تا آثار خود را با فرمتJPEG  و با وضوح 300 dpi و حجم کمتر از 5 مگابایت با ذکر نام و نام خانوادگی، نشانی (پستی و الکترونیکی) و شماره تلفن، محل و تاریخ عکسبرداری با توضیح کوتاهی از آن عکس تا قبل از پایان فروردین 91 به رایانامه گروه فرهنگ کمیسیون به نشانی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید">این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند تا منتخبی از آنها همراه با مجموعه عکس‌های بخش کنوانسیون میراث فرهنگی زیر آب یونسکو در اردیبهشت 91 در نگارخانه (گالری) کمیسیون ملی یونسکو به نمایش گذارده شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه