دوشنبه, 05ام مهر

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها ورزش کشتی نوجوانان جهان- بادکوبه؛ هدیه ویژه حمید سوریان به فرنگی کاران نوجوان

ورزش

کشتی نوجوانان جهان- بادکوبه؛ هدیه ویژه حمید سوریان به فرنگی کاران نوجوان

دارنده شش مدال طلای جهان و المپیک، عصر امروز سه شنبه با حضور در اردوی فرنگی کاران نوجوان اعزامی به رقابت‌های جهانی باکو جمهوری آذربایجان به آنها وعده داد در صورت کسب عنوان قهرمانی، دو سکه بهار آزادی به این ورزشکاران هدیه می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حمید سوریان، نابغه کشتی ایران و جهان عصر امروز سه شنبه با حضور در اردوی فرنگی کاران نوجوان در خانه کشتی شماره 2 با بیان اینکه برای رسیدن به قهرمانی باید سخت تلاش کرد، گفت: وقتی شما امروز به عضویت تیم ملی درآمده‌اید، قطعا بهترین نفر وزن خود هستید و برای همین باید با حریفان‌تان بهترین مبارزه را انجام دهید.

وی خاطر نشان کرد: هیچ حریفی را در مسابقات جهانی دست‌کم نگیرید و در کنار آن هم فکر نکنید چون حریف شما مدال جهانی دارد، بهترین است. شما باید همیشه طوری مبارزه کنید که حریفان از شما بترسند.

حمید سوریان در پایان اعلام کرد هر کشتی گیری در رقابت‌های جهانی آذربایجان صاحب مدال طلا شود دو سکه بهار آزادی به وی هدیه می‌دهد.

فرنگی کاران نوجوان کشورمان ظهر فردا چهارشنبه برای شرکت در رقابت‌های جهانی جمهوری آذربایجان راهی باکو می‌شوند تا طی روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده به مصاف حریفان خود بروند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه