دوشنبه, 04ام بهمن

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها ورزش كاروان ایران در11گروه به المپیك لندن می رود - اسامی كامل ورزشكاران و همراهان

ورزش

كاروان ایران در11گروه به المپیك لندن می رود - اسامی كامل ورزشكاران و همراهان

تهران - تیم های المپیكی ایران در قالب 11 گروه به تدریج در روزهای 29 تیر ماه تا 15 مرداد ماه به لندن محل برگزاری بازی های المپیك 2012 اعزام می شوند.

به گزارش ایرنا، تیم های اعزامی ایران به همراه مسوولان ورزش، فدراسیون‌ها، ورزشكاران، مربیان، خبرنگاران و عكاسان،حراست، سرپرست و پزشكان به تدریج عازم این بازی‌ها خواهند شد.

برنامه اعزام ها به شرح زیر است:‌

** گروه اول / 29 تیر ماه:

بهرام افشارزاده، اصغر رحیمی، محمدرضا دهخدا و عاطفه اسلامیان به عنوان نخستین گروه و با نام اعضای تیم سرپرستی عازم لندن می شوند.

** گروه دوم/ دوم مرداد ماه:

تیراندازی:

ورزشكاران/ ابراهیم برخورداری، الهه احمدی، مه لقا جام بزرگ

مربیان/ لازلوفرنس سوچك، چاباارنو گیوریك، الهام هاشمی معصومی

دوچرخه سواری .

مسوولان: خسرو قمری، مهرداد صفرزاده

ورزشكاران: علیرضا حقی - تایم تریل ،مهدی سهرابی - استقامت جاده و امیر

زرگری - استقامت جاده

پینگ پنگ:

مسوولان: محمد زارع پور(رییس فدراسیون)

ورزشكاران:‌نوشاد عالمیان، ندا شهسواری

مربیان: مهرداد بابادی وند

تیراندازی با كمان:

مسوولان: محمدعلی شجاعی(سرپرست فدراسیون)

ورزشكاران: نادر منوچهری، ساره اسدی

مربیان:‌ زبیداله سلیموف

جودو (گروه اول):

مسوولان:‌ محمدعلی رستگار(سرپرست فدراسیون)

قایقرانی (رویینگ):محسن شادی - روئینگ تك نفره سنگین و سولمازعباسی - روئینگ ماده تك نفره سنگین

مسوولان: محمد شروین اسبقیان(سرپرست فدراسیون)

ورزشكاران:‌ محسن شادی نقده، سولماز عباسی

مربیان: شخرت گانیو، افشین فرزام

شمشیربازی:

مسوولان:‌ فضل الله باقرزاده(رییس فدراسیون)

ورزشكار: مجتبی عابدینی

مربیان: پیمان فخری

همراهان كاروان اعزامی:مسلم رمضان پور شموشكی، حسین احمدیان ، محمدرضا احمدی،

كادرپزشكی: لطفعلی پوركاظمی رییس فدراسیون پزشكی ورزشی، فرشاد غزالیان، رامین احمدی طباطبایی و امین نوروزی فشخامی

گروه خبری:‌ محمود عبدالهی مدیر روابط عمومی كمیته ملی المپیك و جاوید نیكپور عكاس كمیته ملی المپیك

** گروه سوم/ چهارم مرداد ماه

وزنه برداری(گروه اول):

مسوولان: حسین رضازاده، كورش باقری، سجاد بهروزی، مرتضی رضاییان و داراب ریاحی

سرپرستان كاروان:‌ مهرداد برزگریان نبی و سیدسعید افتخاری

شنا:

مسوولان:‌ برانوش نیك بین (سرپرست فدراسیون)

ورزشكاران:‌ محمد بیداریان

بوكس:

مربیان: منوچهر مقصودی(مدیرتیم ملی) و حسین نهرودی(سرمربی)

ورزشكاران:‌ احسان روزبهانی، امین قاسمی پور، مهدی طلوتی، علی مظاهری

گروه خبری:‌ امین محمد جمالی، رضا سعیدی پور، علی نقی شهیدیان، علی فیض آسا،محمدسعید مدنی، رضا خسروی، ابوالفضل امان الله،سیامك آقایاری، مجید حسین پور كوهستانی، علیرضا خلیفه، مصطفی شوقی، فرشاد عباسی فشكی و مهری رنجبر

جودو (گروه دوم):

مرتضی بهرامی نژاد(مربی)

**گروه چهارم/ پنجم مرداد ماه

مسوولان كادر سرپرستی یا مقامات عالی ورزش: محمد عباسی، محمد علی آبادی، نصرت ملاقاسم قمصری، محمدجعفری ملك، عصمت اله ساكی زاده، محمود خسروی وفا، مهدی كرباسیان، احمد ناطق نوری، مهدی قدمی، سید مهدی هاشمی، مرتضی حسین زاده ضرابی

** گروه پنجم / هفتم مرداد ماه

جودو (گروه سوم):

ورزشكاران:‌ محمدرضا رودكی(مصدوم)، جواد محجوب

مسوولان:‌ آرش میراسماعیلی(مدیرتیم ملی و نایب رییس فدراسیون)

وزنه برداری (گروه دوم):

ورزشكاران:‌ كیانوش رستمی و سعید محمدپور

مربیان:‌ جورج زالای و سهراب مرادی

** گروه ششم/ دهم مرداد ماه:

سرپرست بخش مالی: سیداحمد سیدبابا دامغانی

وزنه برداری (گروه سوم):

ورزشكاران:‌ نواب نصیر شلال، بهداد سلیمی، سجاد انوشیروانی

دو و میدانی (گروه اول):

مسوولان: افشین داوری، تیمور غیاثی، عباس صمیمی

ورزشكاران:‌ امین ابراهیم پال نیكفر، سجاد هاشمی آهنگری، كاوه موسوی، ابراهیم رحیمیان و لیلارجبی

كادر پزشكی: كسری كاظمی، دكتر محمدرازی و سارا جمهوری

سرپرستی: رحیم برادی

كمیسیون ورزشكاران: هادی ساعی

** گروه هفتم / یازدهم مردادماه

قایقرانی (آبهای آرام):

ورزشكاران:‌ احمدرضا طالبیان، آرزو حكیمی

مربیان:‌ ایرج اقلیمی اصل، ویوچسلاو یولداشف

كشتی فرنگی:

مربیان:‌ محمد بنا، جمشیدخیرآبادی، ایرج اسفندیاری، رسول جزینی درچه، رایف بهادینف رفتوف،‌ رامین امیرساسان(پزشك)

ورزشكاران:حمید سوریان، امید نوروزی، سعید عبدولی، قاسم رضایی، بشیرباباجان زاده و حبیب اله اخلاقی

** گروه هشتم/ دوازدهم مردادماه

مسوولین وزارت ورزش و جوانان و كمیته ملی المپیك: حمید سجادی معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی واحمد ارشدی معاون منابع مالی كمیته ملی المپیك

دو ومیدانی (گروه دوم):

ورزشكار: سجاد مرادی

** گروه نهم / چهاردهم مرداد ماه

تكواندو:

مسوولان:‌ سیدمحمد پولادگر(رییس فدراسیون)، فریبرز عسگری(سرمربی)، جانگ یول جانگ،

ورزشكاران:‌ یوسف كرمی، سوسن حاجی پور، محمدباقری معتمد

دو ومیدانی:

ورزشكاران و مربیان:‌ احسان حدادی و كیم بوخانسف

**گروه دهم / 15 مردادماه

جمعی از مسوولان عالی ورزش، همراهان و برخی از روسای فدراسیون های از جمله نصرت ملاقاسم قمصری، محمد جعفری ملك و مرضیه تكه اكبرآبادی

**گروه یازدهم/ 17 مردادماه

كشتی آزاد:

مسوولان:‌ حجت الله خطیب، محمد طلایی، رسول خادم، كیانوش اعتماد مقدم، رضا لایق و علیرضا رضایی

ورزشكاران: كمیل قاسمی، رضا یزدانی، احسان لشگری، صادق گودرزی، مهدی تقوی و مسعود اسماعیل پور، حسن رحیمی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه