دوشنبه, 26ام مهر

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها ورزش تاریخ قطعی دیدار استقلال و پرسپولیس اعلام شد

ورزش

تاریخ قطعی دیدار استقلال و پرسپولیس اعلام شد

رئیس سازمان لیگ فوتبال گفت: بعد از جلسه خوبی که با معاون سیاسی امنیتی استانداری داشتیم مقرر شد دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس از هفته پانزدهم لیگ برتر، یکشنبه دوم آذر برگزار شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی تاج عصر امروز یکشنبه و پس از برگزاری نشست با مسئولان مرتبط با این دیدار ضمن اعلام این خبر افزود: در این زمینه جلسات هماهنگی  با حضور شورای تامین، یگان ویژه نیروی انتظامی ، حراست وزارت ورزش و جوانان ،مسئولین ورزشگاه آزادی و مدیران دو باشگاه  و مسئولان ذیربط در این هفته برگزار خواهیم کرد. همچنین تمهیداتی برای حضور خبرنگاران برای این بازی در نظر گرفته خواهد شد.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال افزود:سعی خواهیم کرد تسهیلات لازم برای بلیت فروشی در نظر گرفته شود که در این خصوص مشکلی پیش نیاید.

این مقام مسئول در خصوص پرداخت حقوق داوران نیز گفت: به زودی حقوق داوران لیگ برتر پرداخت خواهد شد و با آنها تسویه حساب می شود.

رئیس سازمان لیگ در خصوص اینکه چرا تاریخ شهرآورد از 30 آبان به دوم آذر تغییر پیدا کرد، گفت: ما برنامه یک ساله داده بودیم و اگر تیم ملی فوتبال ایران در تاریخ 25 آبان بازی می کرد ،تاریخ شهرآورد همان 30 آبان بود  وبه همین دلیل مجال دیدار استقلال و پرسپولیس در 30 آبان از ما گرفته شد. اگر دیدار تیم ملی دو روز زودتر برگزار می شد امکان برگزاری بازی در 30 آبان وجود داشت.

تاج در خصوص حق پخش تلویزیونی گفت: توضیحات  زیادی  در خصوص حق پخش وجود دارد که در مورد آن در آینده  صحبت خواهیم کرد.

وی بیان کرد:باز هم فکر می کنم بهترین تصمیم این بود که ما بحث قانونی بودن حق پخش را تثبیت کنیم و از این رهگذر فوتبال می تواند سال ها بهره مند شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه