یکشنبه, 03ام مرداد

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها ورزش مسابقات کاراته قهرمانی جهان-آلمان؛ کومیته تیمی مردان بر قله جهان ایستاد/ جشن قهرمانی در برمن

ورزش

مسابقات کاراته قهرمانی جهان-آلمان؛ کومیته تیمی مردان بر قله جهان ایستاد/ جشن قهرمانی در برمن

کومیته تیمی مردان در دیدارنهایی بیست و دومین دوره پیکارهای کاراته قهرمانی جهان درآلمان با شکست دادن تیم میزبان برای نخستین بار تاریخ ساز شد و بر قله کاراته جهان قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری فارس، در آخرین روز از پیکارهای بیست و دومین دوره کاراته قهرمانی جهان آلمان که با حضور 887 کاراته کا از 116 کشور در شهر برمن پیگیری شد، کومیته تیمی مردان که برای نخستین بار به دیدار پایانی مسابقات جهانی راه یافته بود در دیدارنهایی مقابل تیم آلمان که ازامتیاز میزبانی نیز بهره می برد صف آرایی کرد و با نتیجه 3 بر 2 از سد این حریف سرسخت گذشت. در این دیدار تیم ایران با نتایج10 بر3، 8بر4 و6 بر2 پیروز شد و در دو مبارزه هم این تیم آلمانی بود که با نتایج 8 بر صفر و 10 بر 2 برنده شد .

تیم ایران تا پیش از رسیدن به دیدار پایانی تیم های دومینکن را 2 بر یک، ژاپن را 3 بر یک، صربستان را 3 بر صفر و در نیمه نهایی بلاروس را 3 بر صفر شکست داده بود.

سعید احمدی، ایمان سنچولی، سامان حیدری،ذبیح اله پورشیب، ابراهیم حسن بیگی، سجاد گنج زاده و بهمن عسگری ترکیب کومیته تیمی ایران در این رقابتها را تشکیل می دادند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه