یکشنبه, 03ام بهمن

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها ورزش محرومان هفته بیست‌ودوم جام برتر

ورزش

محرومان هفته بیست‌ودوم جام برتر

سازمان جام اسامی محرومان هفته بیست‌ودوم جام برتر فوتبال را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، اسامی محرومان به شرح زیر اعلام شد:
سپاهان: حسن جعفری

ذوب‌آهن: گئورگ کاسپاروف

راه‌آهن: علیرضا عباسفرد

تراکتورسازی: مصطفی اکرامی

آلومینیوم هرمزگان: ابراهیم ابرقویی

فولاد خوزستان: مهرداد جماعتی و آرش افشین

صبای قم: مجید حیدری (به دلیل رأی انضباطی)

نفت آبادان:‌ حسین کعبی

استقلال: خسرو حیدری

هفته 22 جام برتر در روزهای جمعه و شنبه برگزار می‌شود.

 

برنامه بازیهای هفته شانزدهم ليگ دسته اول

به گزارش «تابناک»، رقابت هاى ليگ دسته اول فوتبال امروز وارد هفته شانزدهم خود مى شود و تيم هاى صدر جدولى تنها به دنبال پيروزى خواهند بود تا اختلاف خود با ساير تيم هاى بالاى جدول را بيشتر كنند. در حساس ترين ديدارها تيم استقلال خوزستان در رفسنجان ميهمان مس خواهد بود و تيم گسترش فولاد تبريز نيز در ورزشگاه شهيد بهشتى بوشهر به مصاف شاهين خواهد رفت. در ديگر بازى ها تيم الوند همدان تيم دوم جدول رده بندى از سنگ آهن بافق پذيرايى مى كند و مس سرچشمه به مصاف استقلال اهواز مى رود.

از گروه «الف» ماشين سازى تبريز بحران زده كه با ۷ امتياز در قعر جدول جا خوش كرده است از نساجى مازندران پذيرايى مى كند و ديگر تيم قعر جدولى يعنى داماش ايرانيان به مصاف شهردارى اراك مى رود.در گروه «ب» ليگ دسته اول فوتبال نيز تيم شهردارى ياسوج تيم دوم جدول رده بندى كه نيم نگاهى به صدرنشينى دارد از برق شيراز پذيرايى مى كند تا بلكه با لغزش تيم استقلال خوزستان به صدر برسد. تيم هاى راهيان كرمانشاه و شهردارى تبريز نيز كه در رده هاى سوم و چهارم قرار دارند به ترتيب به مصاف تيم هاى ملى  حفارى اهواز و فولاد يزد خواهند رفت. در قعر جدول اين گروه نيز تيم يادآوران شلمچه بحران زده ميهمان نيروى زمينى تهران خواهد بود.
برنامه بازيهاى هفته شانزدهم

چهارشنبه: ۲۷ دى،ساعت ۱۴
ماشين سازى تبريز- نساجى مازندران،ورزشگاه: تختى تبريز
شاهين بوشهر- گسترش فولاد تبريز،ورزشگاه: شهيد بهشتى بوشهر،ساعت ۱۴و۱۵ دقيقه
فولاد يزد- شهردارى تبريز ،ورزشگاه: شهيد نصيرى يزد
گل گهر سيرجان- اتكا گلستان،ورزشگاه: اختصاصى گل گهر
الوند همدان- آهن بافق يزد،ورزشگاه: قدس همدان
ابومسلم خراسان- نفت مسجد سليمان،ورزشگاه: ثامن الائمه مشهد

داماش ايرانيان- شهردارى اراك ،ورزشگاه: صنايع دفاع
سايپا شمال- پاس همدان،ورزشگاه: شهدا سارى
شهردارى بندر عباس- ايرانجوان بوشهر،ورزشگاه:خليج فارس بندر عباس
شهردارى ياسوج- برق شيراز،ورزشگاه: تختى ياسوج
مس رفسنجان- استقلال خوزستان ،ورزشگاه: تختى رفسنجان

نيروى زمينى تهران- يادآوران شلمچه،ورزشگاه: شهدا نزاجا
ملى حفارى اهواز- راهيان كرمانشاه ،ورزشگاه: اختصاصى نفت ، ساعت ۱۴و۱۵ دقيقه
استقلال اهواز- مس سرچشمه،ورزشگاه: تختى اهواز، ساعت ۱۴و۱۵ دقيقه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه