یکشنبه, 28ام شهریور

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها ورزش پیروزی آلمان برابر پرتغال

ورزش

پیروزی آلمان برابر پرتغال

تیم ملی آلمان برابر پرتغال به پیروزی یک بر صفر دست یافت. به این ترتیب تیم ملی آلمان سریال پیروزی های متوالی مقابل پرتغال را با کسب پیروزی در یورو ۲۰۱۲ حفظ کرد.

در این مسابقه که به قضاوت لانوی، داور مطرح فرانسوی انجام گرفت، هر دو تیم با برنامه‌ های  تاکتیکی کامل ، در نیمه اول بیشتر در حفظ خود بودند. آلمان که با کسب سه قهرمانی در سال‌‌های 1972 ، 1980 و 1996 پرافتخارترین تیم اروپایی در عرصه این پیکارها محسوب می شوند، برای رسیدن به افتخار چهارم از ما‌ه‌ها قبل برای این پیکارها و البته بازی با پرتغال برنامه ریزی کرده بودند اما در این دیدار بخصوص در نیمه اول چهره مطلوب همیشگی را نداشتند.

به گزارش خبرگزاری فارس شاگردان یواخیم لو حتی با وجودی که در اکثر دقایق بازی صاحب توپ بودند، در نیمه اول چندان موقعیت گل کسب نکردند. حتی در پایان یکبار شوت محکم په په به تیر دروازه آنان اصابت کرد که روی خط دروازه فرود آمد.

در نیمه دوم هر دو تیم بازی بهتر را به معرض نمایش گذاشتند و گومس در دقیقه 73 با ضربه سر دروازه پرتغالی ها را گشود.

به این ترتیب آلمان پس از برتری در جام جهانی 2006 و جام ملت‌های 2008 مقابل «برزیل اروپا» سریال پیروزی‌های متوالی خود را بر این حریف حفظ کرد.

بازیکنان تیم آلمان: نویر، هوملس، بواتنگ، باداشتوبر، لام، خدیرا ، شواین اشتایگر، مولر(از دقیقه 92 بن‌در)، اوزیل (از دقیقه 84 کروس)،‌ پودولوسکی ،گومس(از دقیقه 80 کلوزه)
بازیکنان پرتغال: پاتریسیو،  آلوز، په‌په،‌ کوئنترائو، پریرا، موتینیو،‌ولوسو، میرالش(از دقیقه 80 وارلا)، نانی، رونالدو، پوستیگا(از دقیقه70 اولیویرا)

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه