شنبه, 27ام شهریور

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها ورزش توضیحات عادل فردوسی‌پور دربارهٔ ویژه برنامهٔ جام‌جهانی

ورزش

توضیحات عادل فردوسی‌پور دربارهٔ ویژه برنامهٔ جام‌جهانی

عادل فردوسی‌پور که اجرا و تهیه‌کنندگی ویژه برنامه‌ی جام‌جهانی 2014 با عنوان «بیست چهارده» را بر عهده دارد از پخش اولین برنامه‌ی خود از دوشنبه - 19 خرداد ماه - خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، فردوسی‌پور همچنین درباره‌ی جزئیات «بیست چهارده» گفت: بیش از یک ماه است که شبانه‌روز در حال کار کردن هستیم. اولین برنامه از دوشنبه - 19 خرداد - بعد از خبر شبانگاهی شبکه‌ی سه به روی آنتن می‌رود و تا روز پنجشنبه - 22 خرداد - که اولین مسابقه برگزار می‌شود سه پیش برنامه خواهیم داشت. همچنین روز اول برنامه یعنی دوشنبه یک میهمان ویژه که یک چهره‌ی بین‌المللی است خواهیم داشت و امیدواریم بتوانیم رضایت مخاطبان را جلب کنیم.

فردوسی پور در ادامه بیان کرد: «بیست چهارده»‌ پروژه‌ی سنگینی است و اینکه بتوان مخاطب را هر شب تا صبح پای تلویزیون نگه داشت دشوار است چون بعضی از بازی‌ها چیز خاصی ندارند و باید این را نیز مدنظر قرار دهیم که وقت تنگ است، مسابقات والیبال نیز در حال برگزاری است و 15 روز دوم جام‌جهانی فوتبال با ماه رمضان و برنامه «ماه عسل» نیز تداخل پیدا می‌کند.

او تمایز «بیست چهارده» را در مقایسه با برنامه‌های دیگر صداوسیما حضور نیروهای جوان در پشت صحنه دانست و خاطرنشان کرد: از رضا یونسیان که در مسابقه‌ی آقای گزارشگر دوم شده است در این برنامه کمک گرفته شده و جام‌جهانی می‌تواند برای او عرصه یک تجربه باشد.

تهیه‌کننده «بیست چهارده» درباره‌ی چگونگی تعامل مردم با برنامه نیز عنوان کرد: این برنامه یک تارنما خواهد داشت و مردم می‌توانند هم از طریق این تارنما و هم از طریق روابط عمومی شبکه سه با برنامه در تعامل باشند؛ ضمن اینکه تمایل داریم افرادی که برای دیدن بازی‌ها به برزیل سفر می‌کنند برای ما فیلم بگیرند تا ما از آنها در برنامه استفاده کنیم.

فردوسی‌پور اظهار کرد: سعی می‌کنیم در این برنامه از جنبه دیگری به فوتبال بپردازیم و نگرش‌مان متفاوت‌تر باشد و با محیط اجتماعی تیم در برزیل نیز ارتباط مستقیم داشته باشیم.

او که در برنامه‌ی «گلخانه» حاضر شده بود در ادامه درباره‌ِ پرداختن به حاشیه‌های جام‌جهانی 2014 یادآور شد: به هر حال در طول مسابقات اتفاقاتی رخ خواهد داد و از آنجا که به اینترنت دسترسی وجود دارد دست ما نیز در پرداختن به حاشیه‌ها بازتر است.

وی درباره‌ی پخش مراسم افتتاحیه جام‌جهانی نیز گفت:‌ بستگی به شرایط دارد و در حال حاضر نمی‌دانم که چه اتفاقی رخ دهد اما سعی‌مان این است که به قضیه فراتر نگاه کنیم.

به گزارش ایسنا رضا جاودانی مجری دیگر ویژه برنامه جام‌جهانی نیز که در برنامه «گلخانه» حضور داشت ضمن بیان اینکه از ساعت 19 تا 5 بامداد به مدت 35 روز در خدمت مردم هستند درباره‌ی مطالبی که در برنامه ارائه خواهند داد، خاطرنشان کرد: یک بسته خبری خواهیم داشت که همراه با تحلیل توسط محمد حسین میثاقی در برنامه اجرا و پخش خواهد شد.


همچنین فردوسی‌پور در تکمیل صحبت‌های جاودانی افزود: قبل از شروع ماه رمضان هر شب یک بسته یک ساعته از اتفاقات برنامه شب قبلش نیز خواهیم داشت تا مخاطبان بتوانند خلاصه‌ای از برنامه را تماشا کنند.


در بخشی دیگر از برنامه «گلخانه» در راستای اشاره فردوسی‌پور به اینکه اغماض در پخش مسابقات کمک می‌کند که مردم اعصابشان خرد نشود حمیدرضا صدر -پژوهشگر- نیز که در برنامه حضور داشت عنوان کرد:ذهن مردم ما عمیق‌تر از این حرف‌هاست و جایگاه‌شان با یک صحنه خاص،دو شات و نما دگرگون نخواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه