دوشنبه, 29ام شهریور

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها ورزش تکواندوی ایران با شکست آمریکا قهرمان شد

ورزش

تکواندوی ایران با شکست آمریکا قهرمان شد

تیم ملی تکواندوی ایران با پیروزی برابر آمریکا به مقام قهرمانی دومین دوره مسابقات کامبت گیمز دست یافت.

به گزارش خبرگزاری فارس، در هفتمین روز این مسابقات که در شهر سن پترز بورگ روسیه در حال پی گیری است، تیم ملی تکواندو کشورمان که با چهار پیروزی به فینال دومین مسابقات کامبت گیمز راه یافته بود، در آخرین مبارزه با نتیجه 17 بر 12 تیم ملی آمریکا را مغلوب کرد و به مقام قهرمانی و نشان طلا دست یافت.

ملی پوشان تکواندوی کشورمان که روز گذشته با دو پیروزی برابر آمریکا و ونزوئلا کار خود را در کامبت گیمز آغاز کرده بودند، بعد از ظهر امروز در ادامه این بازی‌ها ابتدا کره جنوبی را شکست دادند و در مرحله نیمه نهایی تیم ملی اسپانیا را مغلوب کردند و به فینال راه یافتند، مبارزه ای که در نهایت با تکواندوکاران شایسته کشورمان برنده شیاپچانگ بودند.

در دیدار رده بندی تیم ملی روسیه با پیروزی 13 بر 12 مقابل اسپانیا به مقام سوم رسید.

این دوره از مسابقات به صورت تیمی با روش جام جهانی برگزار می شود. تیم ملی تکواندو کشورمان با ترکیب محمد کاظمی، ‌بهنام اسبقی،‌ علیرضا نصر آزادانی،‌ مسعود حجی زواره، فرزاد عبدالهی و کوروش رجلی در این دوره از مسابقات حضور یافته است.

 

تکواندوی ایران کره را در هم کوبید

تیم ملی تکواندوی ایران با شکست کره جنوبی به مرحله نیمه نهایی "کامبت گیمز" صعود کرد.

به گزارش ایسنا، در دومین روز رقابت‌های تکواندوی کامبت گیمز ، تیم ملی تکواندوی ایران با نتیجه‌ 27 بر 7 تیم ملی کره جنوبی را در هم کوبید و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

ملی‌پوشان ایران در این مرحله تیم اسپانیا را پیش‌رو خواهند داشت.

تیم ایران در دو مبارزه قبلی خود هم به ترتیب 26 بر 4 تیم آمریکا و 26 بر 5 تیم ونزوئلا را شکست داده بود.

دومین دوره کامبت گیمز در بخش تکواندو با حضور تیم‌های برتر مسابقات جام جهانی برگزار می‌شود. سن پترزبورگ روسیه میزبان این بازیها است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه