سه شنبه, 27ام ارديبهشت

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها خبر تظاهرات گسترده در روز جمعه آزادی وطن/ انتقاد شیخ عیسی قاسم از آل‌خلیفه

خبر

تظاهرات گسترده در روز جمعه آزادی وطن/ انتقاد شیخ عیسی قاسم از آل‌خلیفه

مردم بحرین امروز تظاهراتی گسترده در مناطق مختلف این کشور با عنوان "جمعه آزادی وطن" آغاز کرده اند ، در عین حال ائتلاف 14 فوریه از مردم بحرین خواست امروز بصورت پرشور در مراسم شهادت امیرمومنان علی (ع) شرکت کنند.

Air Jordan 3 Blue Cement CT8532 400 Release Date 1 | 106 - Nike WMNS Air Force 1 Shadow "Pastel" - LacollesurloupShops - nike dunks brown white black friday images , CI0919

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه النشره ، امروز در مناطق مختلف بحرین تظاهرات گسترده ای از سوی مردم با عنوان "جمعه آزادی وطن" آغاز شده است.

در تحولی دیگر، شیخ عیسی قاسم عالم برجسته بحرینی در خطبه های نماز جمعه امروز در بحرین با انتقاد از رژیم آل خلیفه، اظهار داشت: زمانی که به باز شدن پرونده بحرین در مجامع حقوق بشری و سیاسی نزدیک می شویم، حاکمیت شعار دروغین گفتگوی ملی سر می دهد.

به گزارش العالم وی در بخش دیگر از خطبه های نماز جمعه با تاکید بر اینکه انقلاب بحرین همچنان ادامه دارد و افزود: انقلا بحرین به تحولات منطقه مرتبط نیست و اعتراضات در این کشور پیش از تونس آغاز شده است. همچنین مردم از خواسته های عادلانه  و قیام مسالمت آمیز خود دست بر نمی دارند.

از سوی دیگر، ائتلاف 14 فوریه بحرین نیز امروز از مردم بحرین تقاضا کرد در مراسم نمادین تشییع پیکر شهید "حسین القلاف" که هفته گذشته از سوی نظامیان سعودی به شهادت رسید، شرکت کنند.

ائتلاف 14 فوریه همچنین از مردم بحرین خواست در روز جمعه آزادی وطن به طور گسترده و پرشور در مراسم شهادت امیرمومنان علی (ع) شرکت کنند.

این جنبش بحرینی از مردم بحرین تقاضا کرده که در مراسم روز قدس که جمعه آینده برگزار می شوند نیز حضوری گسترده داشته باشند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه